Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítás után mi történt nálatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mi történt nálatok?

Figyelt kérdés
Ha veletek szakítottak úgy hogy még szerettétek a lányt nagyon mert alapvetően jó ember és sok minden összekötött titeket akkor hogy tettétek túl magatokat a "szerelmi bánaton" illetve mennyi ideig tartott? Utána barátok maradtatok? Egyből ismerkedtetek más lányokkal, vagy időt adtatok magatoknak vagy magatokkal foglalkoztatok (pl sport)? Itt megjegyezném, hogy 7 éves kapcsolatról van szó.28F

2015. okt. 4. 22:38
 1/5 anonim válasza:
Nekem 4 éves kapcsolatom ért véget egyik pillanatról a másikra. A lényeg az volt, hogy már a lánynál nem volt meg az ami kellett, tehát szakított velem. Először tré volt, mert közös barátaink voltak, így eléggé nehéz volt külön utakon járni. Bevallom sokat gondoltam rá, meg akkor először és utoljára futottam is egy lányért. Aztán ő ilyen csiki-csuki módon akarta ezt csinálni, én meg úgy voltam vele 4 év után azért több kellene így hanyagoltam. Azokban az időkben talán kicsit sokat ittam. De nem feltétlenül emiatt, inkább az volt, hogy a haverokkal (persze a csaj nélkül) belevetettük magunkat az éjszakába, lementünk balcsira stb. Nagyjából akkor jöttem rendbe, mikor az önbizalmam teljesen visszatért. Megismerkedtem egy lánnyal, akivel gyakorlatilag nyílt kapcsolatba kerültünk. Így végülis annyi élmény ért, hogy a folyamatosan telő idő mellett teljesen eltávolodtam az előző kapcsolatomtól. Végül ez a nyílt kapcsolat is végetért, a bulizás is alábbhagyott, és azóta 5 éve élek boldog párkapcsolatban jelenlegi barátnőmmel, akivel együtt is lakunk, sőt mi több élünk. Ennyi idő távlatából az előző hosszú kapcsolatom sokkal kisebbnek és sekélyesebbnek tűnik a mostanihoz képest, és hogy őszinte legyek már örülök neki, hogy így történt. Magam részéről annyit vontam le, hogy bármennyire is szarnak, sőt mocsoknak tűnik a helyzet, mindíg van esély a nagyságrendekkel jobbra. Persze gondolom ez neked nem vígasz, de ha elfogadsz egy tanácsot, most magaddal törődsz, és próbálod "élvezni az életet". Idővel azt veszed észre, hogy nem is olyan tré a helyzet. ;)
2015. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Még annyival kiegészíteném, hogy a szakítás után barátok maradtunk. De mikor elkezdtünk teljesen külön mozogni, egy darabig nem is beszéltünk egymással. Nem haragból, szimplán nem kerestük egymást. Azután amikor összefutottunk, kellemesen el tudtunk beszélgetni. Tehát szerintem az, ha valaki távolságot tart volt barátnőtől nem azt jelenti, hogy haragszik vagy utálja, szimplán meg kell keresnie a saját útját. Ha az megvan, utána lehet barátkozni. De az is igaz, hogy nem lesz oylan, mintha nem lenne közös múltatok.
2015. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, jó hallani hogy mások is voltak hasonló szituációban. És gondolom hogy ez egyén ill szituáció függő hogy ki hogyan éli meg ezeket a dolgokat. Elég nehéz mert konkrétan az első komoly kapcsolata voltunk egymásnak. Voltak hullámvölgyek és már 3x "szakítottunk" kibékültünk, csiki csuki állapot. De most végleg vége. Valószínűleg ilyenkor saját magát sajnálja az ember... mert érdekes módon felívelőben lettünk volna legalábbis én úgy éreztem. És hirtelen jött az egész az ő részéről... Olyat is hallottam hogyilyenkor amikor hiányoznak a régi dolgok, akkor mindig azokra kell gondolni amik pl nem működtek vagy rossz volt a kapcsolatban...
2015. okt. 4. 23:07
 4/5 anonim válasza:
Hát azért egy több éves kapcsolatnál elég sok "rutin dolog" fellép. Ebből adódóan sok olyan helyzet van, ami pusztán megszokásból létezik. Ezek a dolgok eléggé tudnak és szoktak is hiányozni kezdetben. De általában (szerintem) nem az segít, hogy mi az ami nem ment, hanem mi az amiről lemondtál a másikért. Biztos van olyan, amit mellette nem tehettél meg, de most igen. Próbáld ki. Az újdonságok keresése és megismerése sokat lendíthet a kedveden. Csak az a lényeg, ne hagyd el magad ;)
2015. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát voltak ilyen dolgok jól látod. :) És az a durva hogy azt is meg lehet szokni hogy x y dolgokat nem tehettél meg és most meg fura hogy hirtelen igen :) Mint ha egy bezárt állatot kiengednek hogy menj szabad vagy :)) Az sem indul el egyből. Na én most a rácsok és a szabadság között lehetek a küszöbön :)


Köszi mégegyszer a tanácsokat! :)

2015. okt. 4. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!