Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Időt kér nálatok fiúk ez mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kér nálatok fiúk ez mit jelent szakítást, vagy átgondolni a helyzetet?

Figyelt kérdés
A pasim idősebb nálam 22 évvel. És az utolsó randinkon, nagyon jól éreztük magunkat együtt, romantikus volt meg minden persze egy két részlet nem tetszett.. pl nem akarta nagyon megfogni a kezem a végén és úgy sétálni illetve a legvégén az a csók .. olyan volt mintha örökre búcsúzna. Én aznap írtam neki sok hülyeséget többek közt hogy kezdek bele szeretni talán megijedt de ő azt mondta hogy az jó.. meg hogy jól érezte magát velem stb. Még mikor együtt voltunk úgy volt hogy talizunk megint majd most 26. án. Aztán eltelt egy nap nem írt, másnap én írtam hogy mi a baja nem akar már, vagy megbántottam valamivel? És azt válaszolta hogy nem tudja mit akar, időt kér. Távkapcsolatban vagyunk. Hogy gondolhatja meg magát valaki egy nap alatt? Talán van egy másik nő? Hozzá teszem ő Pesten lakik, míg én vidéken. kb 100 km re ha nem többre. Utoljára annyit írtam hogy rendben, vasárnap várom a válaszát. Azóta össze vagyok törve. Sose éreztem még magam ennyire rosszul mindig csak sírnák olyan mintha kést döftek volna a szívembe.

2015. szept. 18. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
ugye gazdag?
2015. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lefordítom. Nem szeretnék semmi komolyat. Másokkal is dugni akarok. De ha úgy van, téged is megduglak.
2015. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

lehet,hogy őrlődik,mert volt már rossz élménye

vagy

van neje,nője és fogalma sincs hogyan tovább


várj,amíg ő lép

2015. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is majdnem ez a helyzet van... Ha gondolod írj privátban és beszélhetünk róla.
2015. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"pasid"?


Ez egy vén trotty. Szerontem ez havrom apja amúgy az ilyn vén kéjenc trotty. Ja és jó gazdag :D

2015. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem nen erdekel h van e penze dose kellene tole semmi csak a szive. A korkulonbseg nem szamit ha valakit szeretsz
2015. szept. 19. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!