Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nehezen ismerkedő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen ismerkedő melegként hogy találjak Barátot?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon bizalmatlan vagyok az emberekkel szemben, emiatt nehezen ismerkedem. Így semmi remény rá, hogy legyenek barátaim/Barátom?

Van esetleg aki hasonló cipőben jár?

Igazából engem nem annyira vonz a szexualitás, inkább lelki társra vágyom.



2015. okt. 5. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21
2015. okt. 5. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor te aszexuális vagy,te nagyon okos

csak ők akarnak lelki kapcsolatot

2015. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vágyom szexuális kapcsolatra, de nem elsősorban arra.

Nem vagyok aszexuális.

2015. okt. 5. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is aszexuális vagyok,csak jobban tudom

volt hogy szerelmes voltam valakibe,de testileg képtelen lettem volna vele együttlenni

2015. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tévedsz.

Én is voltam szerelmes, és eléggé élénk fantáziálásaim voltak vele kapcsolatban...


Szóval nem vagyok aszexuális. Légyszíves a továbbiakban olyanok szóljanak hozzá, akik nem aszexuálisok.

2015. okt. 5. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2015. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Férfi.
2015. okt. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!