Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el személyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el személyes találkozásra egy eléggé visszahúzódó, nehezen ismerkedő lányt?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején a történetemet. Néhány hete ismerkedtem meg egy nagyon kedves lánnyal a facebookon (tudom hogy a megismerkedés szó még túlzás, de mondjuk most így). Az elejétől fogva rengeteget írunk egymásnak, meg nagyon hasonló a személyiségünk és a gondolkodásunk is. A probléma csak annyi, hogy ő még az elején megmondta, hogy nála ez a fajta ismerkedés társkeresés szempontjából nem működik. Én viszont természetesen nem hagyhatom ennyiben a dolgot, ezért próbálok most szépen fokozatosan közeledni hozzá, és próbálom megmutatni neki, hogy én mindenben más vagyok mint a mai sablonos yoloswag partiarcok. Egyébként azt már ő is többször megmondta nekem, hogy fontosnak tartja ezt az egészet, meg csak néhány emberrel tud ennyi mindenről beszélgetni, mint velem.

Valamikor majd szeretném elhívni egy találkozóra is, hogy személyesen is megismerjük egymást (hangsúlyozom, egyelőre semmi több!). Szerintetek hogyan kellene ezt megfogalmazni, hogy ne idegesítő nyomulásnak vegye a dolgot, mert ahogy már leírtam, azzal egy ilyen személyiségű lánynál semmi esélyem nem lenne, meg én magam se vagyok olyan típus. Köszi mindenkinek előre is : )



2015. máj. 28. 14:09
 1/6 anonim válasza:
100%

Ismerős a szituáció! :D

Attól függ... egy iskolába jártok? vagy egy városban éltek legalább?!

Ha igen akkor könnyen megoldható ez az egész dolog, kezdj el vele beszélgetni és tégy úgy mintha ez a beszélgetés is csak egy ugyan olyan átlagos beszélgetés lenne mint a többi lenni szokott, ezt követően pedig lassan és óvatosan vezesd át a beszélgetéseteket a találkozás témára, mond neki, hogy már nagyon örülnél neki ha személyesen is tudnátok beszélni stb. Ezt követően ha látod hogy viszonozza kérdezd meg, hogy nem e lenne kedve találkozni veled, egy jót beszélgetnétek, meghívnád egy cukrászdába pl. vagy csak sétálgatnátok.

Amennyiben találkozni fogtok vegyél neki valami kis apróságot/hívd meg valamire! :D

Remélem tudtam segíteni, sok sikert! ;)

2015. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld mancs :)

Egyébként nem egy városban lakunk, de szerencsére nem is olyan túl nagy távolságra, szóval a találkozás megoldható lenne. Most a következő időszakban próbálok még az eddigieknél is kedvesebb, érdeklődőbb lenni vele, és elmondani neki a legapróbb részleteket is megamról, legalább látja majd, hogy mit hagy ki ha nemet mond :D

2015. máj. 28. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél neki valami szépet,abból érteni fog
2015. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és én is kérek zöld mancsot,mert én jobbat mondtam:)
2015. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ment neked is, legalább kicsit javítok a 46%-odon ;)
2015. máj. 28. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Kösz szépen,így kevésbé tűnök hulyének :)
2015. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!