Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » SOS. Miért nem tudok csajokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Miért nem tudok csajokat leszólítani? 15/f vagyok

Figyelt kérdés

Nos. Az a szomorú helyzet hogy nem tudok csajokat megszólitani. Pl: Ma ültem a buszon, felszállt egy jó csaj kb 15 16 éves és leült mellém. Én meg nem tudtam megszólítani. Egyszerüen nem tudom hogy kell. Ennyire szerencsétlen vagyok?

Van valami tanácsotok? Tippetek?


2015. okt. 6. 21:15
 1/4 anonim válasza:
Azért mert tele vagy gátlássokkal, félsz attól hogy mi lesz hogyha "furcsának" vagy "nyomulósnak" tart. Ne legyenek benned gátlások.
2015. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na jo. De mégis hogyan szólítsam le? Mit mondjak egy csajnak ha mongyuk ott ül mellettem a buszon.

Ja én ne irjátok hogy ne a sablonszöveggel csajozzak.

Mert elsőre teljesen jo a sablon csajozos duma

2015. okt. 6. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Na hogyha elsore teljesen jo a sablon csajozos duma, akkor a feladat adott... es igy megvalaszoltad a sajat kerdesed! Szoval, mi is a problema? Ne itt sirj, menyj, es hajrá!
2015. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem reszegen megy
2015. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!