Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok bele, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok bele, de jobb lenne ha pontot tennek a vegere. Vagy megsem? Lessz e belolle valami valaha?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a kolegamba,volt baratomba. Ugy is kezdodott az egesz,hogy az uj munkahelyemen megismertem es egybol megtetszett nekem.Egy nap elhivott egy koncertre akkor este ugy dontottunk ,hogy egyutt leszunk de ugy ,hogy ne tudjanak rolla a munkatarsaink.Az elejen minden jo volt,mig o rajott,hogy nem akar tollem semmi komolyat de nem csak velem hanem senki massal se mert most a munkara es a tanulasra akar ozpontositani maximalisan. Ekozben nekem azt mondta hogy fontos vagyok neki es,hogy mindig mellettem lessz.Most is ugy vagyunk,hogy se veled sem nelkuled,nekem ez nagyon rossz,olyan mintha csak sexre kellenek,de megis aztmondja,hogy nem hasznal ki es minden tollem fugg.Ha nem akarom akkor nem talalkozunk tobbet meg igy se..Nem tudom mihez kezdjek evel a helyzettel,nagyon szerelmes vagyok bele es irtoan szenvedek most is. Olyan ez az egesz mintha csak szeretok lennenk,de en tobbet akarok.
2015. jún. 14. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy lezárod,amit ugye ugyse tudsz megtenni, vagy kivársz amíg nem alakul benne is valami. de ha eddig nem lett,nem sok az esélye hogy fog.
2015. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Biztos látta a helyesírásod, és azért nem akar veled lenni...
2015. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Abbol amit leirtal egyertelmu, hogy ez a fiu nem vesz komolyan teged, csak szorakozik veled. Persze, hogy mondja a szovegeket fontos vagy stb. Mert ha azt mondana csak neha szexre kellesz mikor unatkozom elmennel vele? Nem
2015. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En azt mondom egyenlore hagyd a fenebe, ez nem jelenti azt, hogy kesobb sem lehet semmi, de egyenlore probald meg kiverni a fejedbol kulunben csak csalodni fogsz.
2015. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!