Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fullad kudarcba szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fullad kudarcba szinte mindegyik itteni beszélgetésem?

Figyelt kérdés

Volt már pár szimpatikus csaj, de valahogy semmi... Még a "kedvelem szintig" se jutottunk el. \:

17/F

Nálatok ez hogy volt/van?

100ból 99 tényleg fail?


2015. okt. 9. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori nem társkereső. Értelmes ember nem itt ismerkedik.
2015. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy már eleve hülyeség ezen az oldalon ismerkedni mert mennyi az esélye hogy a parányi létszámú lányból pont olyat találsz akivel vannak közös és érdekes témáitok plusz még annak is össze kell jönnie hogy tetszetek egymásnak külsőre belsőre plusz még ugye ott van a korosztály no meg az se árt ha nem az ország túloldalán él ezért ha én el is kezdek itt beszélgetni már eleve tudom hogy ebből nem lesz semmi csak diskurálunk mert csak.
2015. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 akkor én nem akarok értelmes lenni.

(az internet - amibe a gyakori is beletartozik -, csak egy újfajta lehetőség...)

#2 igen, de mégis annyian írták már hogy nekik ITT, ezen az oldalon sikerült...

2015. okt. 9. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Én valahogy mindig megijedek, mire már eljutnánk az érdekel ez a pasi fázisig és inkább azt mondom, hogy hagyjuk.:/

Nem mintha élőben nem akarnék/próbálnék ismerkedni, csak valahogy rám nem kíváncsiak.XD

15/L

2015. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én egész jól elbeszélgetek ezen az oldalon..valóban,a gyk nem társkereső, ettől függetlenül sok "barátság" köttetik..nem feltétlenül csak olyan kérdésekben kell bízni,mint "valaki ismerkedni",azok válnak be a legkevésbé, de pl ha valami kérdés alá írt válasz szimpatikus vagy felkelti az érdeklődést, ráírsz az illetőre privátban és akár egy jó kis beszélgetés os lehet belőle... utána akár folytatás is..csak kitartás kell,amúgy az egyes válaszokból jól le lehet szűrni az emberek stílusát..
2015. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Velem is folyto ez van, de nem is èrtem. Beszélgetünk, minden okè (nem feltétlen párkeresés céljából) de egyszercsak abbamarad minden. Sosem tudom, hogy én rontottam-e el valamit, vagy nem voltam szimpatikus. Fene tudja. Mindenesetre szeretek új emberekkel megismerkedni, szoval üsse kő :D 17L
2015. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát,lehet,hogy 100-ból 99 tényleg "fail",de nekem sikerült megismernem itt egy lányt,akivel több,mint 2 hónapja beszélgetek,és eddig úgy van,hogy őszi szünetbe találkozunk.Szóval nem reménytelen.:D


17/F

2015. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi a jó abban hogy random beír az ember valakinek vagy valaki random ráír az emberre, aztán néztek nagyokat hogy az ország másik végéből ír az illető és persze hogy fail lesz..?
2015. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

k.

2015. okt. 15. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!