Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szoktatok ismerkedni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktatok ismerkedni? Miért van az, hogy mindegyik lány, csak a telefonját nyomkodja, fel se néz lassan? Én már kezdem feladni. ) : F

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, az meg a másik hogyha a telefonjukat nyomkodják egész nap, akkor hogyhogy csak 5 nap múlva válaszolnak , ha írok nekik a facebookon.
2015. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert ők már beszélgetnek azokkal a fiúkkal facebookon akiknek van esélyük náluk. :)
2015. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is kicsit irritál hogy mindenki azt a rohadt telefont nyomkodja és a személyes kommunikáció már szinte kihalóban van.
2015. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nincs facebookom. 22/F
2015. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó,lehet van kivétel...de akkor se kommunikálnak...

Biztos hogy nekik is vannak szükségleteik párkapcsolat szintjén,mégse akar senki velem ismerkedni(átlagos vagyok és nincsenek nagy igényeim se...).

2015. szept. 5. 11:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit rontok el,hol vagy hogyan kéne kezdeményeznem?Iskola esélytelen,mindenki rohan vagy a saját kis klikkjében mozog.
2015. szept. 5. 11:43
 7/8 anonim válasza:
Iskolából alapból hülyeség szerintem, hisz házi nyúlra nemlövünk, annak mindig rossz vege lessz! Szerintem ha lessz mostanaba koncert amit szeretsz arra elmehetnek ott eleg könnyű ismerkedni és még közös téma is van. Esetleg szórakozó helyek, mondjuk én nemszívesen járok ilyen helyekre. Vagy utolso lehetosegg kep próbáld ki a Tinder alkalmazást, pár ismerősömnek bejött már! 17F
2015. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én magam lány vagyok,ez nem igaz! én kimondottan ha beszélgetek valakivel csak rá figyelek:) de vannak akik azért teszik mert zavarba vannak! 14/L
2015. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!