Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akikkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akikkel eddig voltam mindegyik csak megakart fektetni? 17 vagyok, mikor lesz végre normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Sulimból szinte az összes fiú meg akart feltetni. Új voltam, egyik fiú ide jött hozzám, kiderült hogy dugni akar nem adtam oda magam, így a többi haverjai is bepróbálkozott.
2015. jún. 21. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom akkor szép lány vagy.


A szépségnek ez a "hátránya".


A normálisabbak meg visszahúzódóak és nem mernek oda menni szép lányokhoz. (tisztelet a bátor kivételnek.)

2015. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a sulidba k*rvázni járnak a csávók figyi írj rám akkor lehet
2015. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szemét osztálytársaid vannak, ne hagyd magad átverni, idővel találkozol normális,rendes fiúkkal.

17\F

2015. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megmondta az egyik fiú aki legelsőnek próbálkozott, hogy a többi lány nem kell neki, ezért nem fekteti meg őket!

Vas megyében lehet még normális fiúkat taláni? 18-22 év közöttieket?

2015. jún. 21. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, és normálisnak tartom magam :D És még Vas megyében is lakom. Barátaimat is annak tartom. De velem is ez van, az osztályban nem sok normális lány van. Órán be nem áll a pofájuk, az egyiknek fél év alatt már a hatodik barátja volt, és olyan bunkók másokkal... Mintha ők lennének az istenek. Mindenkit kibeszélnek, de még egymást is. Egymás előtt jópofiznak, a hátuk mögött meg kibeszélik őket, és sok mindennek elmondanak mindenkit.
2015. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki itt legyezgeti magát, hogy szerinte normális, megsúgom: //hidd el, legbelül nem az//
2019. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!