Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy lánynál, aki szinte teljesen elzárja magát a külvilágtól?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársamról van szó, aki tetszik.


Mivel már megtanultam, hogy iskolai szünetekben öngyilkosság csajozni (legalábbis a legelső lépéseket megtenni), ezért más utakat keresgéltem..

Eljárogatok házibulizni, de őt még egyik buliban sem láttam (az osztálytársait igen, tehát ő is eljöhetett volna), még a leglightfosabb zero alkoholos (már akinek) sulis gólyabulira sem jött el, soha nem látom csak úgy az utcán lógni (az osztálytársait igen), igazából a suli kapuján kívül eddig kb egyszer láttam (az is utolsó óra után volt, mikor ment haza)...


Jó, semmi baj. Van facebook, gondoltam.

Aztán rájöttem, hogy szinte ott is lehetetlen vele kommunikálni, mert naponta összesen kb egyszer megy fel 10 percre, aztán annyi.


Mi a rákot csináljak?

16/F


2015. okt. 11. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
És mi történik ha 10 percet megy fel? Írsz neki egy üzenetet, majd fog válaszolni, aztán ha érdekled, úgyis fent lesz miattad. Én is alig használom a facebookot, nem voltam már fent több mint 1 hónapja, de mikor ismerkedtem lányokkal, akkor minden nap felmentem és bejelentkezve maradtam chaten, hogy tudjon írni ha szeretne. Így legalább jól ki tudod szűrni hogy érdekled-e vagy sem, ha nem fog rád még annyi időt sem szakítani mielőtt lemegy faceről hogy chateljetek, akkor hagyhatod is akár.
2015. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mintha csak engem írtál volna le,de komolyan:D Ha valóban tetszik neked,akkor fogadd el,hogy ő ilyen,nem szeret bulizni,facebookozni és kész. Jó hogy nem mindenki olyan mint a többség :) Szerintem az lenne a legegyszerűbb ha elkérnéd a telefonszámát mondjuk az egyik barátnőjétől,ha a lánytól nem mered.
2015. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mi a rákot csináljak"? xd ez jo


Na, de tenyleg szunetben beszelj meg vele egy talalkozot vagy ott kerd el a szamat. Vagy ahogy elottem is mondtak a bnoitol. Vagy irj neki levelet. Hasonloan voltam en is, csak o azert fenn volt sokszor a facebookon ill. azert lattam is parszor, de azert nem volt ilyen "#kvaskodjukszetanapotpartyzzunkisiphone6tal .

2015. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!