Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem erdeklem a fiukat. Velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erdeklem a fiukat. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Sosem volt barátom, meg csokolozni sem csokoloztam. Teljesen átlagos vagyok. Nem vagyok szép, de csúnya ám sem mondanám magam.Lehet azzal van a baj, hogy nem járok el bulizni. Eddig nem igazán érdekeltek a fiúk, mostanában viszont egyre jobban észreveszem magamon. Mit tehetnek, hogy ez változzon?

2015. okt. 11. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

15/f vagyok

Ha gondolod akkor rámirhatsz és beszélgethetünk, ismerkedhetünk

2015. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se nagyon a lányokat,volt kapcsolatom már és megtanultam dolgokat,én most elöbb magamat rakom rendbe pl stílus,érdeklődés stb.. ezeket kialakítom és utána kezdek el valamit mivel régen még nem igen törődtem a rendezettséggel most meg szépen rendezett életvitelt állítottam be.Ez is sokat számít :) 16/F
2015. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegnap egy majdnem pont ilyen kérdés volt, csak ott 13 éves volt az illető.

Semmi gond nincs veled, még ráérsz, nem maradtál le semmiről sem!

2015. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Rámírhatsz, ha gondolod :)
2015. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha küldessz képet privibe magadrol és van kedved kicsikét dumálni,akkor elmondom mi a "baj" veled ,persze ha van baj :D
2015. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

dehogyis ez teljesen normális.

Hidd el sok ember van még így de csak éld az életed majd jön szőke herceg fehér lovvon.

Ha gondolod írj egy privit és mondj részleteket és segítek.

15/f

2015. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!