Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs olyan akit szereth...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan akit szerethetek és akinek mondhatom hogy szeretem? 15f

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Imadnam, ha velem ilyen lenne egy fiu. 15/L.

Bocsi az ekezetekert.

2015. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 megmondo007 válasza:

én arra jöttem rá hogy mindenki megtalálja a párját ha keresi de ha csak van akkor soha nem talál rá. ahhoz hogy észrevegyenek észrevehetőnek kell lenned és nem csak ott lenni mint egy zsák krumpli hanem cselekedni egy csoporthoz tartozni ami tartalmaz mindkét nemből embereket és velül eljárni ide oda szórakozni beszélni ilyenek


20/F

2015. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, (majdnem) 15 éves lányként bennem is pont ilyen kérdések, gondolatok, érzelmek kavarognak. :)
2015. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha párkapcsolatra gondolsz,előbb utóbb!15 évesen egy fiú még gyereknek számít. (Bocsi)Ellenben egy 15 éves lány már majdnem nő!Járj el társaságban,ismerkedj!Hajrá!! ;)
2015. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen. Úgy hívják: Anyu :D

Amúgy meg 15 évesen még ne várj sokat.

Majd 18 éves kor körül kezdesz belejönni a csajozásba és akkor aztán már úszni fox a lányokban:) Lehet majd válogatni.

2015. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vok: Amúgy meg a 15 éves lányok előnyben vannak, mert szeretik az idősebb fiúkat, így ők sokkal hamarabb találnak vállalkozó szellemű fiúkat;) Így majd ha te leszel 18-15 éves, akkor aztán annyi kis csitrid lesz, amennyit nem szégyellsz.
2015. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 #8(3;19$9djwodkebkq válasza:

Pacsi!

14/l

2015. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!