Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék? Önbizal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék? Önbizalomhiány nulla?!

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok , még sosem volt barátnőm .Már kezd nyomasztani egy kicsit az egyedüllét . Nincs senki akivel tudnék jót beszélgetni . Nem tartom magam szépnek , de csúnyának sem . Akik ismernek azok mind szeretnek és kedvelnek . Szerelemben csak elutasítások voltak . Jó lenne ha lenne vki akivel megbeszélném a dolgaimat , a gondjamiat . Csak nagyon kevés barátom van , azok viszont igaziak .

2015. okt. 11. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Csáó, én is hasonlóképpen vagyok a dolgokkal, mint te sajnos.. :/

Ha van kedved, akár velem is lehetne beszélgetni.

15/f

2015. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs csajom de már volt dolgom lánnyal és most is azon vagyok hogy legyen és elég sok mindent megtanultam már,ha gondoljátok írjatok és mondok dolgokat,hátha én is tanulok 16F
2015. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne akarj görcsösen ismerkedni, az sohasem jó. Én is nagyon önbizalomhiányos voltam, és ugyanúgy se szép, se csúnya nem vagyok, teljesen átlagos. A legnagyobb önbizalomhiányt kiváltó ok, az saját magad, hogy belegondolsz, hogy úgysem sikerül, meg mit gondolnak rólad. Engem már nem érdekel, sikerült leküzdenem, barátnőm is volt egy rövid ideig, bár az nem volt igazán jó, de az más téma. Régebben én is rágörcsöltem a dologra, elmentem bulizni, hogy na én most csajozni fogok, vagy akármi. Nem jó felfogás. A nyár legutolsó bulijára már úgy mentem el, hogy áhh, semmi nem érdekel, csak bulizzunk egy jót, hát nem akkor jött össze az, amit már régóta szerettem volna? :D Dehogynem.


Élj a pillanatnak, ne keresd, bízd a véletlenre :) Véleményem szerint az egész világot az apró véletlenek tartják össze!


Ha kérdésed van nyugodtan írj privátba, talán tudok segíteni :) 16/F

2015. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!