Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gimnáziumi évfolyamtárssal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnáziumi évfolyamtárssal hogyan ismerkedhetnék meg?

Figyelt kérdés
12.-es vagyok, és van egy 10.-es lány, aki nagyon tetszik. Viszont abszolút semmit nem tudok róla, facebookon megtaláltam, de ennyi. Nincsenek közös barátaink, se közös órák/szakkörök, csak heti 1-2-szer látom a folyosón, ilyen tipikus átlagos, talán kicsit visszahúzódóbb lány. Ti mit tanácsolnátok? Nem gáz facebookon felvenni és ráírni? És mit írjak neki elsőre, hogy ne legyen kínos? Nem megfektetni akarom, csak szimplán jó lenne megismerni. Elsősorban lányok véleménye érdekelne. Előre is köszi a válaszokat!
2015. okt. 13. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz nyíltan odamenni hozzá, akkor marad a facebook. Bár esélyes, hogy nem fogja tudni, miért jelölted be. Készítsd elő egy kicsit a terepet. Értem, hogy ritkán látod, de ha találkoztok, nyugodtan mosolyogj rá, hogy észrevegyen. Akkor már nem fog értetlenül nézni a felkérésedre.
2015. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen készítsd fel a terepet, a legjobb az lenne, hogy amikor véletlenül összefutsz vele a folyosón, megkérdezel tőle valamit, hogy pl.: nem látta-e xy tanárt, mert hogy nagyon fontos lenne megtalálnod őt, és nem látta-e esetleg a folyosón, vagy valami ilyesmi. Utána bejelölöd Facebook-on. Köszönsz neki, valószínűleg visszaköszön, és ha emlékszik rá, hogy mit beszéltetek, talán ő kérdez rá, hogy "na meglett akit kerestél?" vagy valami. Ha nem, akkor meg szépen illedelmesen megköszönöd, hogy segített, és utána megkérdezed pl, hogy milyen napja volt. Utána beindul a beszélgetés :)


Remélem tudtam segíteni :) Hajrá!

2015. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!