Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a lány nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lány nem akar kapcsolatot? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal egy hónapja. Találkozgattunk, már az első találkozáson volt csók. Azóta teltek a hetek, kb heti 1 max 2-szer találkoztunk. Ott is elvoltunk mindig szinte (pusziluszi, hosszas ölelkezés stb). Volt hogy nem írtam rá kb 4 napig, és ő rámírt azzal kb, hogy mennyire hiányzom neki, meg hogy fontos vagyok neki. Volt amikor elmondta, hogy ő csak barátként tekint rám, vagy ilyesmi. Mondta hogy nem szeret. De ha meg nem írok, akkor meg már nagyon hiányzom neki, szóval nem értem. Alapvetően én úgy vagyok vele, hogy hogy tekinthet "barátnak", ha mindig csókolózunk és elvagyunk ilyen téren (odabújás stb). Azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot, mert hogy nincs ideje elvileg (suli, edzes miatt gondolom). Pár évvel elmúltam 18, ő 15 éves.

Kérdésem, hogy van-e értelme ezt így folytatni szerintetek.

Várom mindenki meglátását / véleményét a témában, előre is köszönöm a válaszokat. :)



2015. okt. 14. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár hétig van aztán ha nem alakul akkor nincs
2015. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem éretlen még hozzád
2015. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Pár évvel elmúltam 18, ő 15 éves. "


talán ne fele annyi idős lányokra vadássz, haver. Pláne ha még ők sem bírnak férfiként tekinteni rád.

2015. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Neki nagyon is bejön, hogy idősebb vagyok, szám szerint 20.

És igen, valóban érettlen hozzám, csak azt nem értem, hogy ez miért jó így neki, hogy néha összejárogatunk, és most is úgy tesz, mintha leszarna, aztán meg sír, hogy ilyen meg olyan hiánya van

2015. okt. 14. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy éretlen kislány....mit vársz tőle?

Szerintem nem érdemes ezt folytatni.

2015. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is úgy gondolom, mint a 2. válaszoló. Várj vele egy-két évet, addig legyetek csak barátok.
2015. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!