Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány cm-töl számít IDÉTLENÜL...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány cm-töl számít IDÉTLENÜL magasnak egy lány?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
185+
2015. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
180 fölött már gáz, de amdj találsz magadnak magaas pasit aki leszarja
2015. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gáz?

Ezt a hülye kifejezést. Ő pont nem tehet róla ,hogy magasnak született.

Én úgy fogalmaznék ,hogy 180-185-nél magasabb nő aki ritka vagy ahogy ,te fogalmaztál "idétlen"

2015. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem ezen múlik, ha csont vékony akkor nem éppen egy szépség ha magas is meg vékony is, de ha picit teltebb az alkata akkor igen csinosnak mondható ezt kb a 180 cm felettiekre értem. Az én barátnőm 177 cm magas én meg 170 cm is alig érem el. Bevallom őszintén amikor ismerkedtünk akkor nem gondoltam hogy magasabb nálam mert interneten beszélgettünk, aztán az első találkozásunkon eléggé meglepődtem hogy a lány elég magas nálam. Igaz picit zavart ez kettőnket és emiatt majdnem hagyjuk az egészet dolog lett, de rájöttünk hogy így is nagyon jól elvagyunk és meg is szerettük már egymást, ezért mi félre tettük ezt a dolgot.

Ugyan akkor a barátnőm vékony de sportos alkatú igaz van egy kicsi hasa de az pont jó, illik hozzá, és én mindig mondom hogy hordjon nyugodtan magassarkút ha elmegyünk valahova mert nem érdekel így is magasabb mint én, és az a plusz 6-8 centi már olyan mindegy. Sokan néznek ránk furcsán, de pont nem érdekel.

2015. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én magas fiú vagyok. Nem láttam még velem egyező magasságú lányt, de szerintem nem zavarna. Általában pozitívum nálam ha egy lány magas.
2015. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én a múltkor a buszon láttam egy lányt aki kb akkora volt mint én (183-185cm) de egyszerűen megfogott 😍😍 csak szerintem idősebb volt mint én 😕😕
2015. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, hogy ezt kérdezted?
2015. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Volt két méteres barátnőm is. Egy nő legyen magas!
2016. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lol, #8 ezt úgy mondod, mintha ő döntené el, h milyen magas legyen...
2016. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!