Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sehogy sem találok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem találok magamnak barátot, és nem tudom hol tudnék ismerkedni. Hogyan csináljam? (Pécs)

Figyelt kérdés
13 éves pécsi lány vagyok. Már jó pár hete nagyon vágyok valakire, de sajnos sehogy sem jön össze. A külsőmmel sincs semmi baj, szépnek mondhatom magam. Belül pedig vannak jó, és rossz tulajdonságaim is. Mint mindenkinek. Mit csináljak? Szeretnék ismerkedni, csak nem nagyon tudok hol.
2015. okt. 16. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
pl itt
2015. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"jó pár hete nagyon vágyok valakire"


Én meg jó 3 hónapja vágyok valakire de még mindig leginkább az exemre és azelött is vagy 1 évig vágytam valakire 16/F

2015. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13 évesen ráérsz még... nekem 17 évesen volt először most barátom, vagyis most ismerkedünk :) nem fogsz semmiről lemaradni :D pedig hozzáteszem engem is elég jó csajnak tartanak. :) ráérsz még hidd el :D
2015. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De laknék ott ahol te :D
2015. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17 evesen volt eloszor pasid?? En 14 (fiu) vagyok de mar annyira barmit megtennek hogy csajom legyen!! Mindenkinek volt mar korulottem 11-12 evesen. Pedig jo tanulo vagyok nem vagyok s...fej a kulsom... Hat ezt nektek kene megmondani...


Kicsit nyugtat hogy nem vagyok egyedul de ja...

2015. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!