Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám magam megváltoztat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magam megváltoztatni hogy tetszek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 16 évesek vagyunk. Nekem ő nagyon tetszik de én neki nem hinném. Miben /Hogy tudnék változni?

2015. okt. 18. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mindig magad add, ne változz senkiért... nem éri meg másnak mutatni magad
2015. okt. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ne változz meg senki kedvéért, add mindig magad, mert ha palástot mutatsz neki és azt szereti meg, hidd el előbb utóbb már nem fogod tudni megtagadni önmagad és akkor rosszabb lesz, bár nekem az a véleményem, ha valakinek nem kellesz, akkor egy kis változtatással se fogsz, keress másik párt, olyat aki olyannak fogad el amilyenv alójában vagy :)
2015. okt. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

viszont ha nem tetszel magadnak,és olyanra változol amilyenre már tetszel magadnak,akkor magadat adod és eddig nem adtad:)

a külsőd nem tetszik ugye?

2015. okt. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

lehet igazatok van:/

De egyszerűen én szeretem

2015. okt. 18. 01:25
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Vagy tetszel vagy nem. Az a legrosszabb ha magadnak akarsz tetszeni.
2015. okt. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Pl azt h este 10 után alszol és nem ide irkálsz
2015. okt. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Másért soha ne változz! Légy önmagad....valaki majd önmagadért fog szeretni és nem azért, mert valaki másnak adod ki magad.

Ha valamin változtatni akarsz az életben, azt csak önmagadért tedd!

2015. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is sokszor próbáltam megváltozni valaki kedvéért de hidd el nem éri meg. Vagy aki vagy ha a fiúnak így nem jössz, be akkor hagyd, nem ő az a srác aki hozzád illi. Vagy megpróbálhatsz más lenni, de akkor előbb utóbb elő bújik a valódi éned.
2015. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!