Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj? 16 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? 16 éves lány vagyok, kb 170cm,46kg. Egy gyerekkori betegség miatt egy picit sántítok. Barna, hátközépig érő egyenes hajam van. Szoktam sminkelni (korrektor, alapozo, szempillaspiral, szajfeny). Zöld szemeim vannak.

Figyelt kérdés
Összesítve, a barátaim szerint szép vagyok, állítólag én öltözködök a legstílusosabban az osztályból. De ki hisz a baratainak? Ha ronda vagy, ugyse mondjak azt h ronda vagy :D Tudom, nem csak a külső számít, de remelem nem veszi senki nagyképűségnek:Nagyon őszinte vagyok a barátaimmal. Színötös tanuló xd. Alapból sokat viccelődök, de tudok komoly is lenni.8 éve tanulok zongorázni. Tudom, sok fontos dolog ki maradt (kinek mi a fontos), de az elmondottak alapján szerintetek lenne esélyem bárkinél is? Vagy min kéne javítanom?
2015. okt. 22. 20:56
 1/4 True Damage ***** válasza:
100%
Kb barkinel :D
2015. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Simán

Azt meg ne hidd h nem mondják h ronda vagy ha az lennél mondanák

2015. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinél nem. De valakinél biztosan.
2015. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:
100%
Nagyon karcsú vagy,de sokan szeretik ezt. Szerintem a többivel sincs baj.
2015. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!