Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak egyaltalan meg normalis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyaltalan meg normalis fiuk?

Figyelt kérdés
Most komolyan minden pasi csak akkor beszel tovabb vagy figyel fel egy lanyra ha fehernemus kepeket kzld neki es aztan agyba vigye? Ez valami elvarassa valt?egyaltalan talalok valaha olyan sracot aki azzal torodik hogy jol vagyok e es csak szeressuk egymast??! 16/L

2015. okt. 23. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, még vannak normálisak. Én speciel nem pont azért beszélgetek egy lánnyal, hogy aztán fehérneműs képeket küldjön.. hanem azért mert érdekel, kedvesnek és aranyosnak tartom és szeretném megismerni.

17/F

2015. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó helyen jársz! Mert itt csak normális fiúk vannak :DD
2015. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen lányra vágyok de eddig én is csak csalódtam a lányokban akikkel eddig voltam 16/F
2015. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

CSak elmondom hogy ritka már a olyan pasi mint a fehér holló..

Nagyábból 1000ből jó ha 1 van..

Én nekem csak 1 bnőm volt eddig és most töltöm a 20 at és 2 éves kapcsolat volt de 1 évig le sem feküdtünk azért mert nem akartam megrontani őt mert csak 16 éves volt nomeg meg akartam mutatni neki hogy ilyen pasit még egyet a földön nem lel.. azóta meg persze a családja meváltoztatta és nincs velem.. de hidd el van olyan pasi aki normális mint kb én csak tényleg nagyon ritka..

2015. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak normálisak, csak nehezebb megtalálni őket és lehet nem a legszívdöglesztőbb kategóriában kell keresgélni őket. Az én barátom ilyen téren "normális", tehát nem a megfektetésem a célja:D 18l
2015. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 True Damage ***** válasza:
Ez hulyeseg.Nem tudom milyen sztereotipiak rabja vagy xd de en meg eletemben nem hallottam senkitol.h kertek volna ilyen kepet vagy hasonlok.Ritkabb a kuplungos srac mint a normalis nyugi:D 18/f
2015. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs egyetlen egy normális srác sem az egész világon már. 17F
2015. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én mondjuk nagyon tudok szeretni és meg tudok őrülni azért hogy végre legyen egy lány akit megölelhetek meg ilyenek :) Nekem mndjuk nem volt még barátnőm mert nem sikerült találnom olyan lányt aki foglalkozna velem :| 19/f
2015. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az előző ilyen kérdésig tartott az akció. A mostani kérdésre már a készlet elfogyott.
2015. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Számomra fontos a szex, de azért ez hogy fehérneműs képet küldjön ez azért már gáz kategória, de én alapból nem is kezdenék már 16 éves lánnyal. Attól, hogy valakinek fontos a szex az még nem jelenti azt, hogy csak megfektetni akar és tönkre tesz de nyilván megértem, hogy vannak olyan szerencsétlenek akiket teljesen az álló farkuk irányít és az is gáz.
2015. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!