Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak egyaltalan meg normalis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyaltalan meg normalis fiuk?

Figyelt kérdés
Most komolyan minden pasi csak akkor beszel tovabb vagy figyel fel egy lanyra ha fehernemus kepeket kzld neki es aztan agyba vigye? Ez valami elvarassa valt?egyaltalan talalok valaha olyan sracot aki azzal torodik hogy jol vagyok e es csak szeressuk egymast??! 16/L

2015. okt. 23. 13:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jo latni hogy vannak meg olyan gondolkodasu emverek mint en:D es en nem is arra ertettem hogy a szex nem lenne jo(persze meg nem 16 evesen akarom ezt megtapasztalni) de mar elegem van hogy mindegyiknek csak az kell es en meg hiaba probalom ugymond äà szemelyisegemmel elbuvolni oket...
2015. okt. 24. 16:18
 12/12 anonim válasza:
Én.
2015. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!