Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért azt nézik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért azt nézik a másik nemben, hogy a kinézete milyen és nem azt, hogy el tudott-e végezni egy normális felsőfokú iskolát, mennyit keres, vagy a foglalkozása egyáltalán micsoda?

Figyelt kérdés
Ennyire mindegy, hogy pl valakinek a partnere 110 vagy 250 ezret keres?
2015. okt. 11. 16:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Egy újabb idióta kérdés.
2015. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
500 alatt magammal sem állok szóba nemhogy veled!
2015. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában igen. Az nem mindegy, hagy 200,vagy 600 körül keres. :)
2015. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát de ha 600 ezret keresel akkor is az átlag ellenkező neműt sokkal jobban vonzza egy széparcú, vagy modell ember, nem?
2015. okt. 11. 16:48
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne azt néznem, hogy milyen végzettsége van?! Felőlem aztán lehet egy lány kitűnő tanuló a Harvardon , ha nem vonzódom hozzá, akkor nem fogok vele összejönni. Csak olyannal tudnék párkapcsolatot kialakítani, akihez vonzódom, a vonzalomhoz hozzátartozik a külső, de a belső is számít, pl. hogy kedves legyen, megfogjon valamivel, legyen valami bája, amitől belé zúgok, humoros, intelligens legyen(az intelligencia pedig nem feltétlen a tanulmányi eredményektől függ, sőt de mind1 hagyjuk is...). Nekem amúgy felsőfokú végzettségem van, de egy párkapcsolatban a végzettség az utolsó szempont ami érdekel.
2015. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát elég buta kérdés, nyilván ha a Harvardon tanul rengeteg okos elmével van körülvéve, akiktől sok pozitív dolgot tanulhatsz és megváltoztathatják az egész életedet, még presztízsben is ha mondod hogy a partnered oda járt, a melóddal kapcsolatban is sok hasznos dolgot is hozzá tud szólni, és tuti jó állása és karriere van, nem neked kell eltartanod, mert nem kap a gyogyós OKJ-jével munkát. Ha meg taszít a külseje, akkor meg pont hogy tök mindegy, hogy általánost sem végzett el, vagy hogy hol tanult, meg úgyis szinte mindig lehet azon javítani úgyis.
2015. okt. 11. 17:08
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
De engem nem érdekel a presztízs meg a karrier meg az ilyesmik. Nekem van saját jó végzettségem, meg örököltem jó családi vagyont, így engem a pénz meg az ilyen felszínes dolgok nem érdekelnek, bőven elég az, hogy ilyen téren megvan mindenem, már csak egy szerető társ hiányzik akihez vonzódom. Nem pedig egy kis okostojás akivel álságos képmutató elit körökbe mászkálunk, engem az ilyesmi hidegen hagy, a családi ismerőseink amúgy is mind ilyen "nagy" emberek, és a legtöbben halálra untatnak a társaságukkal.
2015. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ilyen erővel hacsak nem extrém csúnya, miért kéne nézned hogy egyáltalán vonzódsz-e a kinézetéhez, amin úgyis lehet javítani, hisz van rá lé? Meg ha lekezelő akkor lekezelő akkor is, ha egy bolti eladó az érettségijével, meg akkor is ha a Harvardon tanult.
2015. okt. 11. 17:16
 9/21 A kérdező kommentje:

A pénz egyáltalán nem felszínes dolog, hanem abból élsz, abból tudsz magadnak venni ételt. A tudás meg nem álságos, hanem mérhető, és ha okos, akkor nem okostojáskodik, hanem tényleg okos. Te csak viccelődsz, ugye?

A "kis okostojás akivel álságos képmutató elit körökbe mászkál", inkább azok az arcok, akik a kamumárkájukkal, meg a szépségükkel kevélykednek és okoskodnak az RTL-ről, Cosmobol, meg facebook üzenőfalról vett "bölcsességeket" idézve az érettségijével.

2015. okt. 11. 17:25
 10/21 anonim ***** válasza:
A vonzalomban nem csak a kinézet van benne, hanem az egy megmagyarázhatatlan és elég komplex dolog, sokat számít, hogy milyen illata, milyen gesztusai, milyen hangszíne, milyen jelleme van a másiknak, és az ilyesmiket már nem igen lehet megváltoztatni. Meg én a magam részéről senkitől sem várom el, hogy megváltozzon a kedvemért, hisz én se változnék meg senki kedvéért. Ha valakivel nem passzolunk egymáshoz, azzal nem fogok összejönni, inkább keresek olyat, akivel megvan az összhang.
2015. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!