Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem már sose jöhet össze?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már sose jöhet össze?

Figyelt kérdés
17 éves vidéki srác vagyok. Sztem normális, sok barátom van. De a lányokkal nem igazán állok jól. Komoly kapcsolatom még nem volt. Bulizni nem szoktam járni. Hol hogyan ismerkedjek vagy mit kellene csináljak?
2015. okt. 25. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

ne sírjon a szád 17 évesen

24 éves koromig szűz voltam.

szal stfu

2015. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ!
2015. okt. 25. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy egy jóképű, kigyúrt, buzás pasi, akkor csak egy valamit tehetsz, vársz még találsz egy olyan lány, aki már beleúnt az ilyen pasik után futásba és úgy gonolja elég lesz neki az átlag...
2015. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!