Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy értelmes lány hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy értelmes lány hogyan jöhet össze egy stricivel? Lányok, ti mind egy formák vagytok?

Figyelt kérdés
Ismerek régóta egy csajt, aki nem titok nagyon tetszik nekem.Nyáron egy helyen dolgoztunk, nagyon sokat beszélgettünk, sok mindenben egyetértünk és igazán értelmesnek tünt.Párszor elhivtam randira, de mindig azt a választ kaptam, hogy nincs ideje kapcsolatra és nem akar hitegetni. Oké, ezzel nem is lenne baj, de ezen a helyen, ahol dolgoztunk volt egy kidobó srác, akivel jóba lett és a csaj egy idő után folyton róla áradozott, hogy milyen jó a humora, milyen kedves, milyen figyelmes, stb. A srácról mindenki tudja, hogy Svájcba volt egy "stúdiója", ahol lányoknak "segített". Alapból én is azt mondom, hogy jóarc a srác, de kár lenne szépíteni a helyzetett, mert 23 évesen ebbe az országban (főleg keleten) egy kidobó srác sem járkál BMW-vel és áll mellette három hasonló szintű kocsi a garázsában tisztességes munkával. Biztos vagyok benne, hogy ez a lány összejött vele, abban is, hogy srác ráveszi menjen ki vele Svájcba. Hihetelen haragot érzek, mert egy különleges, kedves, vicces, aranyos lánynak ismertem meg..és most egy stricire van ideje, egy normális srácra nem volt neki, és hiába adja elő a gyerek mindenki előtt, hogy mennyire szerelmes a lányba, csak kihasználja és kint eladja majd jó pénzért.
2015. szept. 1. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A vonzalomnak nem lehet parancsolni, hiába vagy féltékeny, savanyú a szőlő, mi?
2015. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

1:


Mármint egy ösztönlény nem tud a vonzalmának parancsolni. Egy önuralommal rendelkező embernek lehet, hogy menne.


Miért írod, hogy "savanyú a szőlő, mi?"? Szerinted jó dolog, hogy egy értelmes nő összejön egy ilyen férfival? Mármint nincs joga eldönteni senkinek, hogy kivel jön össze, de véleménye lehet róla, hisz szólásszabadság van. :)

2015. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Clark Kent.. ***** válasza:
60%

Az előző válaszoló nagyon jól leírta a lényeget, én egy kicsit csak kiegészíteném:


Röviden valóban annyi történt, hogy míg az a pasas ki tudott a lányból váltani vonzalmat, addig te ezt nem tudtad megtenni. A vonzalom teljesen érzelmi alapú, és semmi köze nincs hozzá a logikához. Ez nem úgy működik, hogy te felsorolod, illetve mutogatod a jó tulajdonságaidat, hogy te milyen normális pasi vagy, veled érdemes járni. A nők azokkal a fickókkal járnak, akik le tudják őket venni a lábukról, és annak a pasinak sikerült a múltja ellenére is, mivel nyilván keményebb gyerek, mint te, ez meg bejön a nőknek.

2015. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Tipikus nő,ennyi.Felszín számít kizárólag... Ez elmond mindent a mai nőkről...
2015. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
bizony, minket sorozatgyártásban készítenek futószalagon, csak más színű bőrt, hajat meg szemet festenek nekünk a szorgos férfi munkások hatalmas bérért :)
2015. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!