Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tényleg csúnya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg csúnya vagyok, és soha nem esélyem a lányoknál az életmódom miatt?

Figyelt kérdés

18 éves múltam. Soha nem volt barátnőm. Ennek egyik oka hogy nem tudok sehol sem ismerkedni mert nem járok olyan helyekre. Mellette tudom hogy elég rosszul nézek ki, így

úgyse sikerülne összejönni senkivel. A másik fő gond az az életmódom: Mezőgazdasággal is foglalkozik a családom, ezen belül inkább állattenyésztéssel. Ebbe születtem, nekem is csinálnom kell tovább a dolgokat. Én is szeretem ezt az egészet, de kicsit bánt is, hogy ez az oka annak hogy nem tudok ismerkedni. Nulla szabadidőm van, suliból haza érek, mindig csinálni kell valamit az évszaktól függetlenül. Utána tanulás és már vége is a napnak, kezdődik elölről. Hétvégén nagyobb munkák vannak. Na meg melyik lánynak tetszenek az állatok, a boci vagy a kiscsikó? :((((( képet üzenetben küldök aki normális és normális véleményt mond.


2015. okt. 26. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szüleiddel kéne megbeszélned, hogy hétvégente hadd menjél egy otthonról, mondjuk szombat este. Menj el az osztálytársakkal valahova, ahol lehet ismerkedni. Ha ezt nem teszed meg, akkor tényleg nem lesz barátnőd, mert nem fog csak úgy az öledbe pottyanni egy. Az állattenyésztéssel semmi gond nincs, engem pl kifejezetten érdekel, szeretem az állatokat, szóval ez nem lenne rossz pont nálad. Ne úgy állj hozzá, hogy "csúnya vagyok" vagy "a lányok úgyse szeretik az állatokat", "sose lesz barátnőm", mert a negatív gondolatok nagyban befolyásolják az ember sikerét. Gondolkodj pozitîvan! A lányok nagy része állatbarát. Te sem vagy csúnya, maximum nem egy adonisz (ha küldesz képet, akkor többet tudok mondani). Több milliàrd làny van a földön, ebből egy csomónak biztosan te vagy az esete, csak meg kell őket találni. Meg fogod látni, hogy ahogy változik a gondolkodásod, a hangulatod és a kisugárzásod is más lesz és ez már egy jó kezdet.
2015. okt. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es: De ha mondjuk összejönne egy lánnyal, akkor vele is alig tudna találkozni, max. szombaton, HA elengedik.


Kérdező: én fiú vagyok, nekem ne küldj képet, de ha pl. elkezdesz edzeni (napi 40-50 perced azért csak van), jobban öltözködsz, stb., tuti jobban nézel majd ki. Ezért jó fiúnak születni, mert ha szarul is néz ki az ember, még öltözködhet jól, lehet jó humora stb., az meg elég:D Én sem vagyok adonisz, mégis több szép barátnőm volt. Aki elutasított, az volt a legkevésbé szép az összes közül, szóval na:D

18/F

2015. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha gondolod nekem is küldhetsz képet.:)

De mindkettő előttem szólóval egyetértek.

Gondolkodj kicsit pozitívabban,sok lány szereti az állatokat,csak kevesebben szeretik bepiszkolni magukat,úgymond.De azért bőven akadnak olyanok is,egyik osztálytársam,lány,mindenféle állatot tenyésztenek,dolgoznak a földjeiken,és néha van rajta egy-két karcolás,de mégis ad magára és a kisugárzása miatt is egyszerűen imádjuk,mert viccesen áll hozzá az egészhez és nem szégyelli ezt!!:)

Valamint most még bőven fiatal de már felnőtt is vagy! Mondd meg a szüleidnek hogy szívesen segítesz,csak néha magadra is szeretnél fordítani egy kis időt,hogy kijárj a városba,ismerkedj,esetleg edz,stb.. :)

2015. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!