Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti ismertek olyan fiút a...

Ti ismertek olyan fiút a környezetekben, aki csúnya, alacsony, nyomi és ennek ellenére mégis sikeres a lányoknál, mi a titka?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 17:18
 1/8 Las Vegas ***** válasza:
Van valami a fejében..
2015. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Pénz és farok...
2015. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen nem létezik. Minimum átlagos kinézetű lehet, ha legalább szóba állnak vele a lányok. Én rettenetesen ocsmány vagyok, szóval nem csoda, hogy még soha egy lány sem jött el velem randira, és nem is fog egész életemben csak azért, mert ilyen ocsmánynak születtem.
2015. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
A titka a pénz.
2015. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, én ismerek! Hogy mi a titka? Hát k...asok pénze van...
2015. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen csak a mesében van sajnos... Ronda vagyok nagyon.. Egy kapcsolatom sem volt.. Még nem találtam egy olyan lányt sem, aki elfogadna úgy, ahogy vagyok.. 18/F
2015. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok.... Azóta sem sikerült semmi.. 20/F
2016. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ismerek ilyet, mondjuk ő nem nyomi, viszont csúnya és alacsony. Ellenben határozott, sármos és baromi jó dumája van. Fogalmam sincs, honnan veszi az önbizalmat, mindenesetre működik neki a dolog, mert mindig olyan nője van, amilyet épp akar.
2021. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!