Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogyha van...

Miért van az, hogyha van barátnőm, akkor is úgy érzem, hogy túl csúnya vagyok és esélytelen a lányoknál?

Figyelt kérdés
Még az egyéjszakás kalandom se segített önbizalmat adni meg elhinni, hogy nem vagyok én olyan csúnya gyerek. Ráadásul nem rég képről is lefikáztak fészbukkon, hogy ronda vagyok és ez is csak csökkentette az önbecsülésem. Nem értem miért nem rajonganak úgy értem a lányok, mint a kisfiúkért, a páwákért?
2014. szept. 14. 03:29
 1/8 anonim válasza:
Ha barátnőd van csak arra figyelj hogy neki tetszel-e és több mint valószínű hogy igen. Oltogatókat szrd lee!
2014. szept. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hallod ember :D Ez már logika a javából :D


Hadd osszalak már ki egy kicsit :D


1. Neked legalább volt egyéjszakás kalandod.

2. Nem rajongásra kell menni, hanem vonzalomra, amit nem nyálveréssel meg lájkolgatással fognak kifejezni, hanem élőben, különböző módokon. Mondjuk úgy, hogy dugnak veled. Ahogy írtad, ez megtörtént.

3. A kisfiúkra lájkolgatnak és nyaliznak nekik, de szex általában nincs. Hidd el, hogy jobb érzés, ha szexelsz, és közben magasról teszel a fészbúkra.

4. Engem nem csak fészbukon szoktak néha lefikázni, mégse érdekel. Pedig nem vagyok rossz kinézetű, rossz szövegű arc, több, mint 195 cm magas vagyok, nem vagyok félénk, stb. Szóval ebből mindenki kap. Én is. Ez van, nem kell vele foglalkozni.


Kb ennyi :D

2014. szept. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amíg mások megerősítésétől véleményétől függ az önbecsülésed,addig luzer maradsz.
2014. szept. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, elírtam, 186 cm vagyok, de az sem mondható épp alacsonynak, mégis kapom az oltást néha.
2014. szept. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2. Hogy jott a 195?xdd
2014. szept. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a lányokkal és nem a külsőddel van baj. Önértékelési zavarod van. Ezen próbálj változtatni.
2014. szept. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több, mint 195-ös írtam és elírtam a 8-ast, mi ezen olyan bonyolult? :D
2014. szept. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rájöttem,köszi:D:D
2014. szept. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!