Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha csak a koreaiak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csak a koreaiak meg a japanok tetszenek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki tetszik de nem merem elmondani neki mert tudom hogy csak a koreaiak meg a japanok jönnek neki be.Szivas az egesz . Mit lehet csinalni ezesetben? A lany 15 en 16 vagyok

2015. okt. 26. 23:56
 1/10 EagleHUN válasza:
60%
Nem csak azért mondta hogy lerázzon?
2015. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
47%
Hàt tedd fel a repülőre ami Koreàba tart.Majd meglàtja ami köztudott tény:azoknak kicsi a f***k. Aztan majd visszajön.Majdcsak kinövi ezt a tini baromsàgot.10 évesen én a brazilokba voltam szerelmes.Hozé Armandoba meg Fernando Hozéba.
2015. okt. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ez nem hóbort, ahogy az előző írta. Azért szereti egyre több lány az ázsiaiakat, mert a zenén, filmeken keresztül egyre jobban meg lehet ismerni a kultúrát, valamint azt is hogy sokkal jobban tisztelik a nőket mint a magyar srácok. Nem akarok általánosítani, mert mindkét helyen van ilyen is, olyan is, de sajnos a magyar fiúk többsége csak a kinézetre megy és elég bunkó. Tapasztalatból beszélek, teljesen más egy ázsiai srác.

Valószínű hogy emiatt vonzódik az ázsiai fiúkhoz, próbálj meg olyan lenni vele, mint amilyennek minden srácnak kéne lenni. Legyél kedves, figyelmes, ne szórakozz több lánnyal egyszerre stb. Ja és ne csak úgy állj oda elé hogy: Szia nagyon tetszel, hanem csak hívd el valahova, próbálj közel kerülni hozzá, mert ha egyből elmondod neki, biztos hogy nemet mond. Engem meg lehetne győzni így, reméljük sikerrel jársz. :)

2015. okt. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Hóbort vagy nem hóbort, ezt csak az idő tudja szerintem megmondani. Tini koromban nekem is csak az ázsiaiak jöttek be, de aztán most itt vagyok a 30-as éveimben egy kékszemű, mackós magyar férjjel. :)


Szerintem is megér egy próbálkozást tenni a lánynál. :)

2015. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat .Sajnos nem tudom tudok-e várni 15 évet :D
2015. okt. 27. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Mármint azok a japánok tisztelik jobban a nőket, ahol még mindig van érdekházasság és általában a nők nem dolgoznak, a férj meg csicskáztatja őket??:D
2015. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom okosnak érzed magad most, hogy ideírtál egy sztereotípiát.
2015. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Tanulj meg pár mondatot minkét nyelven. Jó erotikus szövegeket!

Mondd neki, és ha kérdezi fordítsd le neki!

Biztosan értékelni fogja!

Küldj értesítést, hogy sikerült!

2015. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen éltem át ezt az ázsiai dolgot..De ez csak rajongás nem azt jelenti, hogy ő csak de csakis ázsiai pasit akar XD Mond meg neki és kész XXD
2015. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 merci2000 válasza:
Szia, nem kell aggónod emiatt, mert gondolom az Ázsiai fiúk címszó alatt a Kpop és Jpop idolokat, modelleket értetted stb. Én megértem hogy az a lány miért kedveli őket, mert kedvesek(elvileg), és jól néznek ki stb., És szerintem ő úgy gondolja, hogy nem fog magának találni egy olyan fiút se, aki kedves, és értelmes (ezt onnan veszem mert egy ideig én is ezt gondoltam) Szerintem nyugodtan mond el neki az érzéseidet semmiképp se tartsd magadban. :) 15/L
2016. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!