Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miről tudok beszélni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről tudok beszélni egy lánnyal ha nem csinálok soha semmit?

Figyelt kérdés

Mindig itthon vagyok csak suliba járok, de ott is csak egyedül vagyok egy ablaknál.


Miről tudok beszélgeti egy lánnyal? Főleg úgy hogy félek is lánnyal beszélni és szinte soha sem társalgok lányokkal.


A mi a kedvenc zenéd, kajád, sorozatod azok az első beszélgetés alkalmával kifulladnak és akárhányszor elképzelek egy beszélgetést az ilyen alap kérdések után nem tudom folytatni.


Mit tehetnék?


17 éves fiú vagyok.


2015. okt. 27. 00:14
 1/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Csalàd,tanulâs,későbbi tervek,ősök,baràti kapcsolatok,mi történik épp a Vilàgban,megy az magàtol.
2015. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj:)! Nem kell hogy ráizgulj a dologra.Unalmas az alapkérdéseket feltenned.Néha az a legjobb hogya teljesen spontán elkezdesz unalmas dologról beszelni (pl.:ma kaptam egy szonyeget a szobámba,láttam egy jó filmet a tv ben szeretem az ilyen filmeket...) és Innentől kezdve bele tudsz merulni a témába.bármiről lehet beszélgetni légy kreatív haszanld a humorod(ha van 😉) és légy unalmasbol erdekes
2015. okt. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Járj bulizni, igyál kicsit, az segíteni fog ellazulni. Amíg nem próbálod ki, nem tudhatod milyen.
2015. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 redghost ***** válasza:

Hogy miről beszélhetnél? A következőkről:

A véleményeidről (hog miről mi az) , az álmaidról, a céljaidról, hobbiaidról stb. Persze minden témáról csak egy kicsit (hogy ne tünj egoistának vagy beképzeltnek), egy csöppnyi viccel fűszerezve.

2015. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Velem is ez a helyzet, csak fordítva.

17/L

2015. nov. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!