Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak magamnak párt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak magamnak párt?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és tudom nekem itt nem lenne keresni valóm de még soha nem volt kapcsolatom lányokkal mindig vissza utasítást kaptam tőlük ezért gondoltam hogy ide írok. Villamosmérnökin végeztem. Ott voltam a bulikban meg jártam az egyetemi bulikon kívül is szórakozni viszont az összes lány vissza dobott a külsőmre hivatkozva hogy nem vagyok jo képü. Lehet a belsőmbe is nyilván hibát taláni de alapvetően egy rendes ember vagyok. Nem akarom egyedül leélni az éltem de nem tudom mi tévő legyek és nem a fullos csajoknál próbálkoztam hanem a hasonló érték rendű lányoknál mint én.
2015. okt. 28. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

beszélj a külsődről milyen?

majd folytasd a belső értékeidet is,és majd megtalálod a hibát magamdban

2015. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kulsombe meg belsobe is tudom mi a hiba csak a küldöm nem tudok a belson meg dolgozok...
2015. okt. 28. 15:58
 3/13 A kérdező kommentje:
*külsőmön
2015. okt. 28. 15:59
 4/13 anonim ***** válasza:
és mi a hiba?
2015. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Külsőre az arcom eleg ronda az atlag also szintjebe sorolnam belső meg egy kicsit arogans vagyok de probalom elnyomni
2015. okt. 28. 16:06
 6/13 anonim ***** válasza:
milyen egy ronda arc
2015. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az öszkép rossz az orrom meg a szám :/
2015. okt. 28. 16:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem körét magadról? :)
2015. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon született még hosszútávú kapcsolat csak azért, mert a srác jóképű volt ... :-P Én sem vagyok egy matyó hímzés, mégsem volt gondom soha, sőt senki nem értette a barátaim közül, hogy hogy lehetnek tőlem kaliberekkel jobb barátnőim mint én. A hiba a fejedben van barátom :-P
2015. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a fejedben a hiba. Mindenkinek megvan a párja valahol, csak próbálkozni kell megtalálni. Aki tetszik, arra kezdj el hajtani, és előbb-utóbb össze fog jönni. Ennyit tudok mondani így fele ennyi idősen.
2015. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!