Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és azt hiszem leszbikus. Ezt nem merném biztosan állítani, mert még sosem voltam fiúval, semmilyen formában. Viszont lassan három hónapja, mindennap a leszbikusságon gondolkozok. Nekem a lányok jönnek be, de nem tudom, hogyan ismerkedjek, és teljesen megőrjít ez a magányosság, az ha egy szép lányt látok, és nem tudok közeledni hozzá. Mit tehetek?

Facebookon nem merek belépni egy leszbikus csopiba, mert ha ez kitudódna tudom, hogy nem fogadnák el. De olyan jó érzés lenne, egy lánnyal ismerkedni. Mégis, mit tehetek? Van rá esély, hogy megismerjek egy lányt...?



2015. okt. 31. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen,van rá esély. Én biszex lányként sem vagyok másképp. Szerintem interneten ismerkedj,mert arra elég kevés esély van hogy a környezetedben van leszbikus. Bár nem kizárt :)
2015. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem sikerülni fog. :) Köszönöm a biztatást!
2015. okt. 31. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne kategorizáld be magad, még bármi alakulhat, próbálgasd az érzéseidet. Nem a te hibád, hogy nem fogadnának el, ha tudsz, beszélgess a mamáddal erről vagy valakivel, aki a bizalmasod.
2015. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére most gy alakult hogy beszélgetek egy lánnyal ... aztán meglátjuk mi lesz :)
2015. nov. 1. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
szuper hír :) ne siettess el semmit, csak érezd jól magad vele :)
2015. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, próbálok körültekintő és határozott lenni :P
2015. nov. 8. 20:28
 8/9 anonim ***** válasza:

szia

én is pont ugyanígy vagyok ezzel

ha akarsz írj privátban

én am biszex vagyok vagy pánszex ezt még nem teljesen tudom

:(

2015. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem kell ilyen hamar bekategorizálni magatokat,ha csak így feladjatok hogy hat akkor ilyen vagyok és ,és nem tesztek ellene semmit az úgy nem valami jó (nem tudhatom mondjuk ,hogy megbrobáltátók e de remélem segítek egy kicsit )
2015. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!