Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tehetnék ha szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha szeretnék lefeküdni valakivel, de túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Jo lenne egy forró éjszaka de azok a csajok akik tetszenek többet akarnának es viszont azt nem tudom garantálni most. Mit tehetnék? Hol ismerkedhetnék?

19L



2015. máj. 28. 00:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Keress pasit :D
2015. máj. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
hmmm! mennyi gondja van a leszbikus nőknek :)
2015. máj. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
menj egy kört egy férfiállattal
2015. máj. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mivel pasival a szex nem okoz szamomra oromet... megkoszonnem ha a kerdesre valaszolnatok
2015. máj. 28. 01:10
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván azért nem okoz örömöt, mert eddig csak szerencsétlenekkel voltál..
2015. máj. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Vagy talan azert mert a lanyokhoz vonzodik te szerencsetlen..
2015. máj. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Habár az első kommentem viccből írtam (éjfél után ne várj értelmes választ itt), 5.-nek lehet hogy részben igaza van? Az, hogy pasival eddig nem volt jó, nagy valószínűséggel arra utal, hogy bénák voltak. Nem bántásból, de hány sráccal próbáltad eddig, ill. mennyire vagy biztos a leszbikusságodban? Nem lehet hogy csak a csalódás(ok) miatt erőszakolod magadra?


Én biszex vagyok, és volt egy időszakom, mikor két lány miatt úgy voltam vele, hogy a pecsába velük, és inkább pasikkal leszek - kevesebb dráma, jó szex garantált, és jópár egyéb negatívum leírható. De sajnos pozitív dolgok is :\ Két hónap után "visszatértem".


21F

2015. máj. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Keress tinderen
2015. máj. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%

Es egy notol mit varsz?

Mivel tudna kielegiteni?

Ne legy mar visszataszito...

2015. máj. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Menj el "leszbis" (bocsi,nem tudok fogalmazni) szorakozo helyekre,ott szerintem van olyan csaj,aki nem akar komoly kapcsolatot. Vagy lehet itt is kapsz par privit! ;) L
2015. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!