Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak írjak neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak írjak neki vagy sem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel elég régóta beszélgetek facebookon, de meg soha nem találkoztunk, bar mar többször felmerült, hogy talizunk, de nem igazán jött meg Össze. Nem is láttuk meg egymást élőben, viszont küldünk mindig képeket magunkról( rendes képekre gondolok, nem akt fotokra:D) egy településre járunk iskolába, de igy se sodort meg Össze minket a szél..a mai napig:D Ma láttam a busz végállomáson, de annyira lefagytam es zavarba jöttem a látványától (ami képeken is eszméletlen számomra, nem hogy élőben:D ) hogy kb meg ra se mertem nézni csak amikor távol kerültem tőle. Ugy érzem o is felismert engem többször lopva oda nézett ahol álltam. Ma beszélgettünk facebookon, de délelőtt valamiért nem irt vissza az uzenetemre es azóta sem. Szerintetek írjak neki, hogy láttam vagy bármi utalást erre, vagy mi tévő legyek?:) :o bocsánat a helyesírásért es előre is Köszönöm a választ:)

2015. nov. 3. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,ha ugyanabba a városba jártok suliba,akkor nem lenne annyira nehéz megoldani,hogy találkozzatok :) Szerintem írjad neki,hogy láttad,és jó lenne beszélgetni élőben is,hogy nem csak internetről ismerjétek egymást..hisz itt van rá a lehetőség :))
2015. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van Köszönöm:) amúgy is közel lakunk egymáshoz, csak nagyon kevés önbizalmam van es felek, hogy nem tetszek neki élőben, de o nekem nagyon bejön es a beszélgetéseink alatt nagyon meg kedveltem:(
2015. nov. 3. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér:) Ha pedig amiatt nem fogsz tetszeni neki,mert a külsőd annyira nem tetszik neki....akkor hagyd a francba ;) Aki interneten keresztül kedvel,az élőben is kedvel ;)
2015. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ajj Köszönöm Remélem igazad van:) bar a mostani par napban el hidegült a beszélgetésünk picit ugy érzem:( nem tudom mar mit tegyek, hogy bármi legyen :(
2015. nov. 5. 14:47
 5/6 anonim válasza:
Miért ne? Néha nem gáz ha előbb cselekszik az ember
2015. nov. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Néha?:D
2015. nov. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!