Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 évesen egyedül maradtam,...

17 évesen egyedül maradtam, csak mert nem sodródtam a tömeggel, fog ez valaha változni?

Figyelt kérdés
Szóval,a barátaim szépen lassan leépültek,mert én nem iszom,nem járok "bulizni,nem cigizem és nem is drogozom. Nem költök feleslegesen pénzt,nem szórom el minden butaságra. Jelenleg 11.-es vagyok,és volt egy iskolaváltásom is. Az új suliban sajnos nincs olyan ember,akit el tudnék képzelni barátként. 1-2 haveri kapcsolatot fenntartok,hogy azért valakivel tudjak beszélgetni a szünetekben,de ennyi. Sajnos az iskolát nagyon nem szeretem,nem érzem jól magam,4-es tanuló vagyok,de nem szeretnék egyetemre menni,vannak céljaim,hogy mi szeretnék lenni,de nem kell egyikhez sem egyetem. Valamikor teljesen rám jön az az érzés,hogy magányos vagyok,bár próbálom az egyedüllétnek is nézni a jó oldalát,járok egyedül kirándulni,sportolni,várost nézni,de azért tán egyedül mégsem jó. Fog ez valaha változni? Interneten próbáltam barátkozni,de egy idő után egyszerűen ellaposodik a kapcsolat,és végül vagy megszakad,vagy totál unalmas lesz. Így van ez talán a való életben is. Nem találok olyan embereket,akikhez passzolnék. Erősen introvertált vagyok,szóval a felszínes haverságok nekem semmit nem jelentenek. 1-2 igaz barátra,és egy hűséges és megértő társra lenne szükségem,akit szerethetek. Velük el tudnék menni ide-oda,és akkor máris teljesen boldog életem lenne. Talán így is jó,hiszen valamennyire magamat hozom ilyen helyzetbe,hogy nem tudok barátságokat kialakítani a környezetemmel,így hát valamikor egyáltalán nem érzem,hogy ez rossz lenne,máskor viszont tényleg rossz értelemben érzem magam egyedül. Szerető családban nőttem fel,testvéreim vannak,de ők is teljesen mások mint én. Az ilyen magamfajta különcöknek van még jövője,találhatok én is igaz barátokat és társat,vagy pedig már ennyi idősen lekéstem erről,és kezdjek belenyugodni,kezdjem megszokni,hogy örök életemben egyedül leszek? Esetleg van más is így,vagy tényleg olyan különc vagyok,hogy senkivel nem találom meg a közös hangot? Hobbijaim vannak,de teljesen eltérőek egy átlag emberétől,szóval ez is kiesik,hogy ismerkedjek ilyen-olyan társaságokkal,vagy járjak társas sportra. Úszni járok,illetve biciklizni,de mindkettő tevékenységet egyedül végzem.
2014. febr. 19. 16:45
 1/5 anonim válasza:

17 éves vagy. Minden változhat még.


A középiskola csak egy röpke életszakasz, amelyet néhány év múlva jelentéktelennek fogsz találni. Az élet sokkal több, mint néhány év összezárva egy gimiben több száz alakkal.

2014. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen típus vagy? ​​ [link]

Ha megírnád, örülnék, kíváncsi vagyok.

Szeretsz olvasni? Menj a moly.hu oldalra. Ott találtam én is barátokra, pedig INTJ vagyok.

2014. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ISTJ vagyok. Ha találok valami érdekeset,azt szívesen elolvasom,de ha rám tukmálják mint például a kötelezőket,akkor nagyon unalmas tud lenni az olvasás.
2014. febr. 19. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:

ISTJ azért nem a legritkább. :)

Ha legalább 30 könyvet olvasol évente, akkor a molyon a helyed. Ott van levelezés zóna, figyelheted azokat, akik szintén szeretik a kedvenc könyveidet. Aztán kialakulhat ebből személyes beszélgetés, barátkozás is a későbbiekben.

2014. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen vagyok egyedül, mindig is egyedül voltam. Változni fog e? Nem! Kizárt! Eddig se változott, ezek után se fog!
2014. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!