Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar tőlem semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a szalagavatós táncpartnerembe. Egy végtelenül kedves,törődő srác. Elmondtam neki,hogy nálam mi a helszet,azt mondta szerinte barátok vagyunk,de semmi több. Kérdeztem,hogy miért, mi a baja velem,talán nem vagyok elég szép, erre azt válaszolta hogy nem azzal van a gond,hogy nem vagyok elég szép. Akkor kérdeztem, hogy akkor mégis mivel van a baj? Azt mondta,egy normális, okos,kedves lány vagyok, és jól is nézek ki meg minden, és nem tudja megmagyarázni, hogy miért nem. Szerintetek mi lehet a baj?

2015. nov. 14. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem tetszel neki, csak nem akarja elmondani, mert nem bunkó és nem akar megbántani. Vagy csak egyszerűen nem vagy az esete.
2015. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet nincs "szikra"
2015. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a lányok képesek bárkibe beleszeretni (lehet az normális,pénzes,köcsög,tahó,páwa vagy füves), mi srácok meg kicsit válogatunk.
2015. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült... beszélt az exével,és rajött,hogy még mindig érez iránta valamit. Sokszor táncolt velem ma este a bálon, az előbb félrehívott táncolni, folyamatosan ölelgetett,aztán közölte hogy ezt nagyon meg fogja bánni (már ivott,nem is keveset),és meg akart csókolni. Jól tettem hogy nem hagytam? Holnapra megbánja,nekem meg csak fájdalmat okoz. Homlokon csókolt, én meg mondtam hogy kijövök levegőzni,azt mondta vár rám. Most mégis mit csináljak?
2015. nov. 15. 01:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, jól tetted, hogy nem hagytad, hogy megcsókoljon.

De jó hülye vagy, hogy egyáltalán szóba állsz vele...

2015. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem hagyta abba tegnap. Másfél órán keresztül nem engedett el,táncolt velem, de úgy hogy átölelt, puszilgatott,megkérdezte,hogy normális e hogy nem akarja hogy vége legyen.Leültünk beszélgetni, átkarolt,és mondta hogy most ő részeg, szóval őszinte, és most van egy kis önbizalma,kérdezzek bármit. Megkérdeztem, mit érez irántam, azt mondta maga sem tudja de valamit biztos, bizonyítja ezt hogy meg szeretne csókolni, már konkrétan könyörgött, aztán meg azért hogy ne menjek haza,nem akarja hogy vége legyen. Most abban maradtunk, hogy holnap suli után találkozunk, és átbeszéljük az egészet.
2015. nov. 15. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:

És akkor hirtelen már holnapra nem fog semmit érezni az exe iránt?

Szalagavatós létedre valószínűleg vagy 18 éves....ennél egy picikét már több eszed is lehetne.

2015. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta megbeszéltünk mindent,és abban maradtunk hogy megpróbáljuk.. találkozgatunk,aztán meglátjuk mi lesz...tegnap este meglepett,azt mondta látni szeretne ma reggel,meg tudjuk e oldani..nem is hittem el hogy ezt kérdezi.. Hát találkoztunk,és elcsattant az a várva várt csók is...szerintem erre mindkettőnknek szüksége volt, de főleg neki. Szóval most amikor tudunk találkozunk, és meglátjuk érdemes e. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2015. nov. 18. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!