Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy azt éreztétek egy lánnyal/fiúval kapcsolatban, hogy túl "jó" hozzátok a személyesége?

Figyelt kérdés

Itt nem azt értem, hogy hozzám túl kedves, vagy ilyesmi az adott ember, hanem egyszerűen sokkal... (mindegy, majd lentebb megértitek)


Saját tapasztalat alapján írok. Van egy lány barátom és egyben osztálytársam, órák után, mikor várunk buszra van úgy, hogy kettesben beszélgetünk és azt vettem észre, hogy annyival jobb a személyisége, mint nekem. Mondjuk az is igaz, hogy én többet szeretnék tőle, de ez jelen esetünkben mellékes.


Szóval én önbizalommal teli vagyok, egyesek szerint az "ördög ügyvédje", mindig érvelésekbe keveredek és habár okos vagyok,de mindig próbálom a könnyebb utat választani mindenben, mindig meg próbálom oldani a dolgokat a legkisebb energiabefektetéssel. Az őszinteségemet tartom a legnagyobb erényemnek és mindig kimondom a véleményemet.


Habár őszinte, de egyszerűen nem mond ki mindent, ami az eszébe jut. Annyira szerény, hogy ha tud egy dolgot, azt hiszi, hogy nem tudja, közben meg jól tudja. A mellett, hogy okos, szorgalmas is.


Azt vettem észre, hogy gyakorlatilag a személyiségének a jó tulajdonságainak nagyrésze az én rossz tulajdonságaimnak.


Szóval veletek történt már veletek ilyesmi?

Illetve szerintetek én mit csináljak vele kapcsolatban? Mert én nagyon szeretném, hogy összejöjjön a dolog, csak szerintem neki csak egy osztálytárs vagyok. Szerintetek?



2015. nov. 15. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Én még nem éreztem ilyet,de olyat már igen,hogy mondjuk ő sokkal okosabb nálam(pedig én sem vagyok hülye),vagy mondjuk vannak dolgok,amikben teljesen más a véleményünk,bár ez a te eseteddel nem összehasonlítható :/

Viszont sztem egyáltalán nem probléma az,hogy mások a tulajdonságaitok...pont ez az,hogy jobbá tehetitek egymást. :) Szóval ezért most ne legyen az,hogy nem akarod a kapcsolatot,vagy félsz a dologtól,mert,hogy ellentétesek a tulajdonságaitok.Elvileg az ellentétek vonzzák egymást,bár ki tudja.Tapasztald meg.Te kicsit bátrabbá teheted,ő pedig téged talán szorgalmasabbá :) Ez ne bátortalanítson el szerintem :)

2015. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként 1111-ek vagyunk kettes számrendszerben.
2015. nov. 15. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is annyi vagyok :D :) (előző vagyok)
2015. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!