Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket mennyire zavarna az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna az ilyesfajta humor?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Megtetszett egy lány, de mivel élőben félévente egyszer ha látom, ezért gondoltam facebookon egyszerűbb kezdeményezni.


Mivel én általában mindig a szolid, udvarias, kedves, de rettentő unalmas énemet adom, ezért még soha nem jött össze semmi.

Viszont megfigyeltem, hogy akikkel próbálkoztam a poénkodni, azzal, hogy beképzeltet játszom vagy esetleg perverzkedni, merész dolgokkal viccelni már az elején, azokkal általában mindig megmaradt a jó kapcsolat.

Tehát ezt úgy kell elképzelni, hogy "szia" helyett rögtön egy "jarunk v vlmi?" szerű odaköpéssel kezdenék, ami totál humor.. tehát nem vagyok ennyire bunkó, ez csak poén, és általában ha értelmesebb a lány, akkor vágja a poént és tudni fogja a konkrét szándékomat is.


Lányok!

Titeket mennyire taszítana ez a dolog?

Tudom, hogy nem sok konkrét dolgot írtam le, de biztos értitek.


2015. nov. 17. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, hogy ismeri e a stílusodat.Ha tudja, hogy olyen vagy akkor nyomjad, viszont nem biztos, hogy ez megnyerő egy ismeretlennél.
2015. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én tuti elküldenélek a fenébe, ha egyből ezzel kezdenél... pedig sokan értelmesnek tartanak...
2015. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Monjuk ebben az esetben benne van az is hogy lehet a tirpák énedet fogja megszeretni.
2015. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én értékelem a kétértelmû perverz humort de ez amit írsz nem vicces hanem bunkó. Szóval elküldenélek a pelcsaba.
2015. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Arról nem is beszélve, hogy ez inkább görcsösnek hat, semmint humorosnak.
2015. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az ilyen, magukat menőnek képzelő nyikhajokat egyből lepattintom.

Nem bunkóság, valóban, de totál közönséges.

2015. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, igen, és sem 16, sem most, 26 évesen sem díjazom az effajta "humort".


Utsó voltam.

2015. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!