Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknál ez tényleg olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál ez tényleg olyan fontos? És ha igen hogyan tudnék ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy sok helyen olvastam hogy a lányoknál az elsők közt van az az ''elvárás'' hogy a fiú vicces legyen. Én viszont nem vagyok olyan vicces, nem szokott csak úgy eszembe jutni semmiféle vicces hozzászólás random helyzetekben, csak szűk barátit társaságban mivel a humorom alapjáraton elég fekete morbid és fura. Ezt a barátaim értékelik is többé-kevésbé de ha pl. ha egy lánnyal akarok ismerkedni akkor nem hinném hogy előny lenne ha ezt a fajta humorom adnám.

Szóval azt szeretném megtudni hogy hogyan legyen vicces egy lánnyal való ismerkedés/beszélgetés közben hogy azért kultúrált legyen a humorom?

18/F



2015. júl. 9. 01:51
 1/7 anonim válasza:
71%
Legyél önmagad. Nem kell senki elvárásainak megfelelni ilyen szinten . Hidd el sokan vannan lányok akik értékelik az ilyesfajta humort is persze vannak olyanok is akik kevésbé. A fura meg általában mindig vonzó , felkelti a másik fél érdeklődését . Sok a humor herold a viccesnek gondolt minden mondat után belökök egy idióta 1000éve lejárt poént , nekem pl ez taszító. Nem kell mindig viccesnek lenni főleg nem kényszeresen. 24/N
2015. júl. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik gond. Hogy nem tudom önmagam adni csak a barátaim előtt, vagy akkor ha iszok. És nem tudom miért pedig szeretném és próbálom de egyszerűen nem megy :/
2015. júl. 9. 02:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Imádom a humort, nem csak azt, mikor alkalmazzák, de maga a pszichológiája is nagyon érdekes. Sokfélét értékelek, de persze van, ami számomra is kiábrándító és unalmas. Azért fontos a kapcsolataimban, mert elég alacsony az EQ-m, így ez a lehető legközelibb kapcsolódási pont köztem és az emberek között.

Ne aggódj, fogadd el a stílusod és légy büszke rá. Mellesleg én is rajongok pl. a morbid és fura dolgokért én is, szóval ezzel nem vagy egyedül. Nekem még kissé gázabb is, mert lételemem az "agresszív" és az "önvédő" humor, de ezt is felvállalom. Párom kivan tőlem néha, mert érzékeny fajta, de mégis csak szeret. Mindenkinek más az ízlése, ha valakinek bejössz, a humorod is tetszeni fog neki.

Ha csak alkohollal megy, akkor legyen úgy, de néha gondolkozz el, hogy anélkül miért ne viselkedhetnél úgy, ahogy akarsz, mit gátol meg, stb. és azon változtass. Ja és igen, ne parázz rá erre a témára, nem érdemes. :) Adom #1-es.

18/L

2015. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sajnos el kell keserítselek.


A nőnek azért tetszel meg, mert megnevetteted!

Ez a jele annak, hogy jó úton jársz.

Ha nem tudsz poénkodni, nem fogod őket izgatni.


A megnevettetés jó, az együtt nevetgélés a legjobb.

Bár nem vagyok tini, de pl nekem egy csaj úgy jelzett, hogy azt mondta, hogy "te folyton megnevetetsz. A jó értelemben." ez a mondat pl tuti egy jelzés volt, s a csaj elég gyakran hozzám is ér "véletlenül"

2015. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Add önmagad! Egy kapcsolat alapja az őszinteség, mindketten éreznétek a rossz hatását annak, ha megjátszanád magad. Te feszengenél, kényelmetlenül éreznéd magad, és a lány is érezné, hogy valami nem stimmel. Ráadásul nem lehet "más humort" tanulni, mindenkiből az jön, ami benne van. Ha megpróbálnál valami más vicceset erőltetni, az nagyon kínosan sülne el. Hidd el, vannak lányok, akiknek ugyanolyan morbid humoruk van, mint neked! Ilyet kell keresned. Nekem is az van, a baráti körömnek is, és a férjemnek is! Ha egy fiú emiatt elutasított volna, nem érdekelt volna, hisz hosszú távon úgysem működött volna köztünk a dolog. Sőt, nekem sem kéne soha olyan fiú, akinek nem morbid, fekete humora van, mert szarrá unnám magam mellette. Hidd el, találni fogsz olyan lányt, aki emiatt fog imádni:)
2015. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha randizik veled, akkor tetszel neki, és bármilyen viccen nevetni fog, még a legrosszabb faviccen is. A lényeg, hogy ne legyél teljesen komoly.

Ha bejössz valakinek külsőre, akkor nagyon szerencsétlennek kell lenned, hogy elrontsd.

2015. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%
Figyelj én nem tom mióta adom önmagam mert nem tudok mást a baj csak az hogy perverz morbid és nagyon sötét humorom van. És ez persze senkinek nem jön be . Tudom , nehéz az élet.16/L
2015. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!