Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a magas fiúk?

Figyelt kérdés
Lányok bejönnek nektek a magas fiúk? 196 cm vagyok csak sajnos egy kicsit sovány,rövid barna hajú, humoros és elég jó tanuló. Csak egy kicsit tartok a lányokal való beszélgetésekből, ebböl kifolyólag nem is vagyok nyomúlos tipus. 15F

2015. okt. 24. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem igen :) az meg +pont ha valaki a tanulásal is törődik. 15/L
2015. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Öröm ezt ,,hallani''
2015. okt. 24. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Imádom a magasabb fiúkat, valahogy ilyen biztonságérzetet ad. :))
2015. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

h a Pics*ba vagy ilyen magas????

egypk bírom a magasakat ,mert mindenki fiú olyan pici még nálam idősebbek is mert én magasságom az meg bammeg az számít nagynak ,persze... :((167cm)

12/L

2015. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég magas családból származom már 13 évesen 189 cm voltam :)))
2015. okt. 24. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagyok, de minden lány azt mondja hogy bejönnek nekik a magas pasik az ilyen kérdéseket felesleges feltenni :) nincs mitől félned ha nem vagy a 196 centid mellé kb 60 kiló vasággyal és nem vagy egy bányarém akkor a külsőddel nem lehet bajuk :D
2015. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
74 kg vagyok és nem vagyok bányarém :))
2015. okt. 24. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
kivétel erősíti a szabályt ....nekem kisebbségi komplexusom lesz ha sokkal magasabb egy pasi és kicsit félek közel állni melléjük ,pedig nem vagyok alacsony (szerintem én vagyok rosszul bekötve ) csomó lánynak viszont bejön
2015. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze!
2015. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!