Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért? A kérdés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért? A kérdés adódik, a többit lennt olvashatjátok el!

Figyelt kérdés
Természetesen ezt fordítva is lehetnr kérdezni, de most titeket kérdezlek: miért baj az, ha egy fiú (kicsit) "csúnya", nincs kigyúrva, kicsit pocakos? Ő nem tud szeretni? Persze minden lánynak van egy ideálja, de az nem azt jelenti, hogy mással nem jöhet össze! PLUSZ sorra csalódtok az álompasiaitokban! (Jó, azért nem mindenki de ¾ igen!) Szóval a lényeget értitek, remélem! :)

2015. nov. 24. 19:40
 1/9 anonim válasza:
Ahelyett h sírsz menj edzeni akkor barmelyik pinát megkapod.
2015. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen Ők is tudnak szeretni.Csak nagyon sokan a kinézetre mennek.De most gondolj bele!Hogy nézne ki egy 10/10-es csaj egy kis nyomi mellett.Nem szeretnék senkit megbántani!!!

Hálelúja én nem ilyen vagyok! :)

2015. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert en is teszek valamit, hogy jobban nezzek ki es ezt barki mas is megteheti.
2015. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as.

De igazad van!!!

2015. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy nézne? Nem mindegy? Más azt gondol, amit akar! :D
2015. nov. 24. 20:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze nem azt mondom hogy a fiú ne tegyen a külsőért! De mivan, ha betegség miatt dagadt?
2015. nov. 24. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az utolsóval. Hozzátenném: Nem nagyképűségből, de én nem vagyok egy csúnya lány, mégsem csak a külsőt nézem. A legtöbb jó kinézetű fiú undorítóan bunkó és érthetetlen módon nagyon nagyra tartják magukat, miközben semmit sem tettek le az asztalra. Szóval ne aggódj, nem csak ilyen lányok vannak.
2015. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó alatt a második válaszolót értem, bocsi.:D
2015. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj azzal ha egy srác nem az a tipikus álom pasi, én az exemet is imádtam öt évig. Pedig pocakos volt pattanásos és kocka. De vele voltam mert egyszerűen szerettem, és nem azért szakítottam vele mert nem nézett ki jól, hanem azért mert képtelen volt felnőni. A következő pasim is kicsit ducibb volt és vele is együttmaradtam volna, ha nem derülnek róla ki dolgok. Hát a jelenlegi pasim, meg tipikusan az az álom pasi, már másfél éve együtt élünk és nem csaldótam benne. Szóval nálam ez a helyzet pont fordítva áll fent. Kicsit úgy érzem hogyha egy fiú kevésbé jóképű akkor kevésbé kapcsolatra képes is. Pedig ez nyilván nem így van, és általánosítani sem akarok. És én ezt tapasztalat után gondolom így, a legtöbb csaj meg csak szimplán ránéz egy pasira, és a kinézete alapján itélkezik róla, hogy ő biztos nem lenne jó egy kapcsolatban, pedig ez egyáltalán nem biztos. Sajnos ilyenek az emberek és igen mint mondtad fiúk is, lányok is egyaránt.
2015. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!