Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy kórházba jelentkeztem...

Egy kórházba jelentkeztem logisztikai ügyintézőnek, érettségivel és logisztikai üi. Végzettséggel. Közalkalmazotti tapasztalatom kb.2 és fél év. Ezek alapján mennyi fizetésre számíthatok? 100 fölött ígérték, de a bértábla nagyon ezt mutatja.

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
kb nettó 80-85E ft
2015. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hajjaj:) Köszi a választ. Valami ilyesmire számítottam, de meg akartam kérdezni mást is, mert a főnök jobbat ígért, és gondoltam van valami újítás, vagy adható plusz.
2015. nov. 23. 13:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Van még, aki jártas a témában? Várok még másoktól is választ. Kössz
2015. nov. 23. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben beszélsz legalább egy nyelven,(angol német vagy mást) fuvarszervező ill szállítmányozó cégekhez is jelentkezhetsz, jobban fizető szakmák, mint az államunk.
2015. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de pont az ilyen helyekről menekülök. Nem éri meg nekem az 20-30 e Ft különbség, amit ezek a cégek fizetnek, az extra elvárásaikkal kizsákmányolnak. Elegem van a kölcsönző cégekből is, mert 90-95 %-ban általuk lehet bekerülni.
2015. nov. 25. 15:13
 6/6 A kérdező kommentje:
A tapasztalatom továbbá az, hogy logisztikai üi. állást hirdetnek, és akkor kiderül, hogy jó esetben, te végzed a raktári feladatok nagy részét, és még targoncázz is. Na neem:D
2015. nov. 25. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!