Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, Nők, Lányok! Az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Single39 kérdése:

Hölgyek, Nők, Lányok! Az a tapasztalatom, hogy csak a külcsíny meg a körítés miatt ismerkednek a nők velem! Nem találom azt aki RÁM kíváncsi! Manapság nektek tényleg csak ez számít?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak te valószínüleg olyan lányokat tartassz szépnek akik a külcsínyre buknak
2015. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam meg az van, hogy csakis a külsőm miatt egyáltalán nem ismerkednek velem a nők! Sajnos alacsony vagyok és ocsmány, ezért még soha egy randi nem jött még össze 29 évesen, pedig rengeteget próbálkozom, de mindig csak elutasításokat kapok.
2015. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem a baratom kulseje eloszor egyaltalan nem fogott meg, de a szemelyisege rogton. Utana szerettem bele a kulsejebe is, miutan a belsejebe. Szoval nem igaz hogy minden lanyt a kulso erdekel legjobban, ne add fel!
2015. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És te miért ismerkedsz velük? Ugyanazért? Mert akkor a hiba a te készülékedben van.
2015. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hiába nézel ki jól ha esetleg unalmas vagy és nincs benned semmi vonzó.
2015. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az emberek általában a hozzájuk hasonlókat vonzzák. Talán te túl sokat adsz a külcsínyre és így az olyan lányokat fogod vonzani, akinek ez a fontos, míg a "normálisabbját" elijeszted, nem gondolod?
2015. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem én ismerkedem velük. Ők velem. Én kicsit másra vágyom.

Unalmas, hmm, lehetséges, bár eddig ezt még nem kaptam meg. Elgondolkodom rajta.

2015. nov. 26. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!