Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedési nehézségekre van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési nehézségekre van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Nos tehát, állítólag jóképű legényke vagyok, nekem viszont problémám van az ismerkedéssel, azon belül is a beszélgetéssel. Tehát nekem a beszélgetés abban kimerül h "szeva mizu, velem semmi" kb,néha ismerősökkel is, bátorságom lenne mondani, csak semmi téma nem jut eszembe.

Valakinek van/volt hasonló problémája amit sikerült leküzdeni?

előre is köszi


2015. nov. 25. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Van. Alkohol. Sok. Nagyon sok.
2015. nov. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek teljesen igaza van!


Azóta tudok beszélgetni, amióta elkezdtem bulizni, ami magába foglalja az alkohol fogyasztást is :D


Én is ugyanazt tudom tanácsolni, amit az első. Kellő mennyiség után megered a nyelved, és ha szorgalmasan ereszted meg hétről hétre, akkor előbb-utóbb alkohol nélkül is menni fog :D


Sok sikert, de csak mértékkel!

2015. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De neked nem is az ismerkedéssel van gondod, hanem a kommunikációval. És ez nehezíti meg az ismerkedést (mivel ez a legfontosabb tényezője).

Az alkohol tényleg megereszti a nyelved, de nem javaslom, hogy ittasan lányokkal ismerkedj..

De ha a beszélgetőpartnered nem kuka, akkor csak mond ő is valamit, ami elindít(hat) egy beszélgetést.

Ha lányokkal ismerkedsz, valószínűleg ők is fognak kérdezni, ami máris egy beszélgetés. Ha egy idegen lánnyal beszélsz, biztos érdekel egy pár dolog vele kapcsolatban, hogy megismerd. Kérdezz rájuk. De soha ne kérdezz olyat, ami nem érdekel.

2015. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!