Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem így, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem így, hogy szingliként a zenék, filmek és más párokat ölelkezni látni szívfájdító érzés? Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem sokan vagyunk így ezzel. én azt csinálom, hogy elfoglalom magam. sajnos ez annyira jól sikerült, hogy párkapcsolatra már nincs is kapacitásom. sokszor volt olyan is, hogy azt gondoltam biztos nem lesz senkim, hisz direktben nem járok randizgatni, de valahogy mégis belefutottam 1-1 szerelembe tök váratlanul. az egyedül töltött időt próbálom arra fordítani, hogy jobban megismerjem magam illetve az eddigi tapasztalataimból levonjam a következtetéseket és ahol hibáztam, azon javítani. illetve próbálok kikerülni a komfortzónámból.
2015. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez mindenkivel így van... engem eddigi kapcsolataimban (2 volt eddig, 1 komolyabb, 1 futó) csak kihasználni akartak. én pedig vak voltam, és továbbra is szeretem azt aki csak kihasználni akart, és tudom hogy ő mással van most. és nagyon rossz érzés. főleg ha látok szerelmes párokat... mert csak az jut eszembe hogy egykor ő is az én kezem fogta, és engem csókolt, pont úgy mint az utcán sétáló párok :)

nincs megoldás rá. én azt hittem az megoldás, hogy ha minden hétvégén elmegyek bulizni és leiszom magam. de nem volt megoldás... ezt egyszerűen csak ki kell heverni :)

vagy ha szingli vagy, próbálj ismerkedni. :D

2015. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen aterzem a problemad, en is pont igy erzem magam. A megoldas csak az, hogy elfoglalod magad, megprobalsz nem folyamatosan ezen kattogni.

Am a sport, az edzes gyogyir mindenre!

2015. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem mindenki így van ezzel
2015. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is így vagyok vele :/
2015. nov. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hónapot leszámítva 6 éve vagyok szingli abszolút nem zavar a dolog.
2015. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!