Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz valaha normális barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha normális barátnőm?

Figyelt kérdés
Már egy jó idelye nincs senkim és nem hiszem, hogy tudok még egy olyan tökéletes lányt találni mint ő. Az a baj elég válogatós vagyok mert nekem a nagyon facebook csajok és az ilyen "mai" lányok nem jönnek be. Inkább olyan lányt keresek aki tanul, nem nagyon sminkeli magát, bulizni csak ritkán jár és értékeli ha szeretik őt és ő is tud viszont szeretni. Van még ilyen 15-16 éves lány valahol? :) 16/F
2015. dec. 1. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedni szeretnél itt, írd azt.
2015. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok híve az internetes ismerkedésnek. Inkább csak arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi normális lány van még. :DDD
2015. dec. 1. 20:07
 3/9 NeymarjrLau ***** válasza:
Igen, van!!:)
2015. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, még vannak. Nagyon jó látni, hogy valaki úgy gondolkodik, mint te :)
2015. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Örülök neki! :)

Néha azt hiszem különc vagyok, mert engem a bulizás nem izgat (2-3 havonta egy kis buli van) és nem csak azért vagyok egy lánnyal, hogy menősködjek meg stb.

2015. dec. 1. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:
16 évesen elég lesz egy dologra koncentrálni. Mint a golfban, minél kevesebb ütésből betalálni a lyukba. Gyerekeid anyját megtalálni ráérsz később is.
2015. dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Furcsa mert nekem volt egy mai tini korszakom amikor folyton ittunk, csajoztunk, nem törődtünk semmivel stb. Szerencsére rájöttem, hogy én nem így akarok felnőni és ezzel ott hagytam a szokásaim és ezt a társaságot is. Azóta teljesen máshogy állok mindenhez és mindenkihez. :DD
2015. dec. 2. 06:32
 8/9 anonim ***** válasza:

"Néha azt hiszem különc vagyok, mert engem a bulizás nem izgat"


- Csak naponta pár tucat ilyen "különccel" találkozhatunk itt az oldalon, aki szó szerint ugyanezt írja le magáról.

2015. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj személyesen egy ilyet sem ismerek :D
2015. dec. 2. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!