Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen kezdeményezésne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen kezdeményezésnek örültök chaten?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok véleményére lennék kiváncsi, de ha valami fiúnak is van okos ötlete, nyugodtan irjon. Nem arról van szó hogy beszari lennék, de nemigazán tudom mit kéne irni egy lánynak, főleg ha még nem ismerem és nem szoktunk élőben találkozni. Pár helyen olvasom a tanácsot, hogy mondjam meg egyenesen hogy tetszik és szeretném megismerni... nem túl közhelyes és unalmas ez? Mivel kéne kezdeni? Köszi előre is a épitő válaszokat. 21/F

2015. dec. 7. 20:27
 1/4 anonim válasza:
először azt írtam volna,hogy ha van valami közös téma,lehet azzal kezdeni,de azt írtad nem ismered...szóval akkor szerintem írj neki,aztán mondd el hogy szimpatikusnak találod,ne azt hogy "tetszik" egyből,legalábbis szerinted,és kérdezd meg lenne-e kedve kicsit beszélgetni,ismerkedni,ha normális a csaj,és normálisan írsz neki,ha nem is vevő a dologra,nem bunkón fog lekoptatni
2015. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Nem feltétlenül kell azzal kezdeni, hogy tetszik neked, de szerintem az se túl közhelyes én például örülnék neki. :) ( bár ez attól is függ, hogy a lány mennyi idős) Ha például kitesz magáról egy képet akkor kezdheted úgy a beszélgetést, hogy nagyon tetszik neked a kép és csinos rajta stb. :) 17/l
2015. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:) utolsó kommentelő, amit irtál hogy, mondjam pl. csinos a képen.... ezzel csak az a gond, hogyha kicsit esztétikusabb a lány, akkor kb 20an irják neki ezt egyszerre, csak egy leszek a sok közül. Nem akarok se nyomulós lenni, se valami béna szöveggel kezdeni, ezért kérek itt tanácsot mi az ami nem gáz, mert lányoknál sose tudni :D
2015. dec. 7. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia
2015. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!