Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, leszögezném nem panaszkodni jöttem. Egyszerűen nem értem az egyedüllétem okát. Röviden leírnám magam, külsőre egy rendezett igényes külsejű, koromhoz képest megfelelő magasságú (180 cm körül), vékony alkat vagyok, de nem túl sovány. Ruháim színesek, divatosak, és természetesen tiszták. Szellemileg nem kell szégyenkeznem, jól tanulok, filmezek, néha olvasok is. Vannak céljaim továbbtanulás terén amik valószínűleg sikerülnek. Segítőkész vagyok sokak elmondása szerint.


Ezzel ellentétben a semmilyen kapcsolatom nem volt lányokkal. Életemben maximum 5 percet táncoltam lányokkal szalagavató kapcsán. Most ez így nagyon szánalmasan hangzik, sőt az is, de nem értem. Miért nem volt és nincs is kilátásban barátnő? Nem panaszkodom, az okokat keresem.



2015. dec. 7. 22:17
1 2
 1/11 Egyenes út ***** válasza:
44%
Fel a fejjel.
2015. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Öregem, ismerős a szitu. Egy dolgot tudok mondani:

Tinder.


Töltsd le és "válogass". Akinek te is bejössz az majd visszajelez úgyis ;)

2015. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudom kérdező. Pedig azok alapján, amit leírtál magadról rendes embernek tűnsz. :) 15/L
2015. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már ilyen internetes dolgokat, de nem bizonyultak sikeresnek. Vagy a világ másik felén lakott a lány, vagy egyszerűen megszakadt az egész, na most ez egy kettő után még oké de amikor a sokadik lelép csak úgy az bosszantó.
2015. dec. 7. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Tarts ki, türelemmel csináld, 1 hónap alatt 3 lánnyal találkoztam akiket a Tinderen ismertem meg :D
2015. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Leírásod szerint nem VOLT kapcsolatod. Azonban van különbség aközött, hogy nem volt, vagy nem sikerült.

a., nem volt? - mire vársz?:D

b., nem sikerült? - akkor ott a hiba.

Annak az okát, hogy nincs barátnőd, neked kéne tudnod...

Amiket leírtál magadról az egy teljesen normális srácra vall. Mégis, lehet van vmi bökkenő ami miatt nem akar összejönni.

2015. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem volt vagy nem sikerült. Igazából a kettő egyszerre.

Próbálkoztam--> azok kudarcba fulladtak--> így nem lett kapcsolatom--> tehát nem volt. Szóval, nem arról van szó, hogy nem teszek érte, kb 2 éve próbálkozok is, de még egy nyamvadt randiig sem jutottam.

2015. dec. 7. 22:43
 8/11 anonim válasza:

Esetleg kérdezd meg oszt.társaidat, barátaidat. Ők úgyis ismernek, talán tudnak segíteni, tanácsot adni, akár megmondani h szerintük hol lehet a baj, min kéne változtatnod.

Más ötletem nincs.

Elsőt idézve: "Fel a fejjel" :)

2015. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eh figyelj, azért 16 évesen még nem vagy aggszűz, ha épp nem jön össze kapcsolat nem kell magad szar alaknak elkönyvelni.

Előfordul, hogy az ember nem érti mi lehet a baj. (Én is hasonló cipőben járok.) Sajnos nem igen, tudunk neked segíteni kideríteni van-e valami tényleges problémád, mert ezek alapján vajnyi keveset tudtunk meg rólad, sőt csak arról volt szó, mik a pozitívumaid.

Így nem nagyon tudok sok okosat mondani. Ki tudja talán nem is veled van a baj, csak rossz kapun döngetsz. Ismerkedj lányokkal a sulidban, a barátod ismerőseivel. Nem virtuálisan! És csak annál próbálkozz be, akivel viszonylag összemelegedtetek, aki megkedvelt.

Ez nem túl sok, de így ismeretlenbe mást nem tudok mondani.

16/L

2015. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te srác :) 16 éves vagy, ne parázzál már ... ott még a gimi, ott az egyetem, meg utána is .. csak nyugodtan, semmiről nem késtél le, lehet valakinek pont az fog bejönni, hogy még nem volt 44 barátnőd ... ennyi idősen nincs ebben semmi kóros .. próbálj ismerkedni, de én is azt mondanám hogy ha tényleg olyan normális vagy, mint amit írtál, akkor a való életben próbálj boldogulni ... ne már tinder meg ilyenek ... és ne add fel :D
2015. dec. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!