Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi ismerősöm azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ismerősöm azt mondja, hogy "szerencsés lesz majd a barátod, hogy te leszel a barátnője"? . De még sincs senkim. Miért?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.

Férfi ismerőseim,haverjaim mind mondják,hogy nagyon helyes kiscsaj vagyok,csinosan öltözködöm,tök rendben vagyok külsőleg,belsőleg is.Jól ellehet velem beszélgetni,jó a humorom.

Meg nagyon szerencsés lesz az a pasi akinek a párja leszek.Még sem kellek senkinek.Miért van ez?


Nem vagyok egy top modell,átlagos a külsőm,szépen öltözködök,hosszú hajam,enyhe sminket feldobok.


Viszont vagy 16-18 éves kisgyerekek találnak meg vagy 40+os emberek. Én 23-32 éves korig szeretnék leginkább párt találni.De ebben a korosztályból senki sem akar engem -.-

Ha olyan sok férfi ismerősöm szerint én tök jó lennék kapcsolatban mért nem kellek senkinek sem? Akár nekik sem? Van 2-3 haver akivel eltudtam volna képzelni komolyabban,próbáltam jeleket adni,egy darabig mintha ment volna vmi,aztán mégsem akarták.


Lehet mégis csak bennem van hiba vagy nem tudom.


Vagy csak azért mondják,hogy ne bántsanak meg?


2015. okt. 4. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ugyanez a gondom.

Szerintem ez a mondat azt jelenti, hogy kellenél nekik, de nem akarnak barátnőnek, mert egyszerűen kerülik a kapcsolatot, ameddig lehet. Rendes lány vagy, és vagy azoknak kellenél, akik nem tudnak ideiglenesen valami bombanőt szerezni szexre, vagy akik szintén rendes fiúk...viszont ilyet nehéz találni.

2015. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kééép???
2015. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mondják mert egetverő probléma nincs veled , átlagos vagy tehát jó esélyed van a pártalálásra. Lehet nekik nem jössz be mint nő , de tudják hogy "normális" vagy és ezért mondják. A másik hogy férfiak ismerettségi körben lévő lánnyal, szerintem nem tudnak annyira elképzelni egy párkapcsolatot, mint egy idegennel. Az új, az ismeretlen mindig izgatóbb. Főleg a te korosztályod gondolkozik így. Én 33 vagyok , korábban én is így gondolokoztam, most viszont fordult a dolog , inkább ismerkednék olyan lánnyal akiről már tudok valamit , tudom milyen értékrend alapján él. Ez nagyban leszűkíti a kört pártalálás terén, és nem kell felesleges köröket futni úgymond
2015. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja és készülj fel a priviáradtara :)
2015. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ez pech. Én meg 23 éves fiú vagyok, és nekem sincs csajom, pedig van egy jó pár akinek bejövök, de azokkal valahogy nincs kedvem összejönni. Aki meg nekem kell annak én nem kellek, hát ez van. Szerencse is kell hozzá, hogy kapcsolatod legyen. Meg hát gondolom te is olyan vagy ebben mint én, hogy csak azért, hogy kapcsolatban legyél nem fogsz azért összejönni akárkivel.
2015. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nehéz hasonló rendes srácot találni,csak őket a nők nem szokták észrevenni,mert nem azok a tipikus kihaénnem kategória képviselői...

Ez jól látszott abból,amikor az egyetem előtt sok lány volt,beszélgettek nézelődtek stb.

Kipróbáltuk ismerősömmel,hogy mire figyelnek fel.

Amikor tök nyugodt,normális hangnemben beszélgettünk,értelmes dolgokról,ahogy mindig is szoktuk,akkor egy sem figyelt fel ránk,a szokásos történt,le sem sz**tak.

Aztán amikor elkezdtünk sokkal hangosabban szándékosan valami jó nagy baromságról beszélni,meg nevetni akkor érdekes módon a többség felfigyelt ránk mármint a nők.

Persze mi nem vagyunk ilyen tahók,szóval csak próba volt,de az eredmény ebben az esetben is magáért beszélt...

24/F

2015. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem is hasonlókat mondanak az ismerőseim,de nekem sincs mégsem senkim,és nem is kellek senkinek sem...

Csak én férfi vagyok,és egy nőnek sem kellek.Pedig nekem is ilyeneket mondanak a környezetemben lévők,aztán mégsem jött össze soha semmi... :/

24/F

2015. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen,én nem vagyok az a típus,hogy bárki aki szembe jön össze fekszek,össze jövök,hogy párkapcsolatom legyen,akkor inkább várok :)


Viszont rájöttem a mai világban nehéz a pár találás.


Én rengeteget leadtam a külső igényekből és még így is pofára estem. Sokak elmondása szerintem nálam 2x rosszabb pasival kezdtem el randizni.Azt hittem ebből lehet vmi,megfogott benne vmi. Erre meg szépen lekoptatott. Szerintem,mert a 3. randi után nem feküdtem le vele -.-

Szóval furcsa a mostani korosztályomnak a felfogása.

2015. okt. 4. 15:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is pont igy vagyok :) ugyanezt mondogatják. Talán lehet ezzel akartak jelezni,hogy veled el tudnák képzelni a kapcsolatot. De nem látok a fejükbe 18L
2015. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem lépnek? Tudom pofára esés.De érdekes mód akik ezt mondják azok még nekem is bejönnek :D
2015. okt. 4. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!