Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 13 éves vagyok és tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és tetszik egy 13 éves lány de nem merem neki mondani. Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 08:02
 1/9 anonim válasza:
83%
Nincs ezzel gond, én is ilyen voltam régen, ha valóban nem mersz oda menni hozz szemtől szembe és elmondani neki, akkor ajánlom azt hogy próbálj a társaságába jutni közös barátok közös sport, közös mozizások, és ha kedves leszel figyelmes, ügyes akkor akár ő fogja megtenni az első lépést feléd.
2015. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyszerűen mond el neki.Nem esz meg téged :D
2015. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha felnösz, majd oda mersz menni.
2015. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kovácsiza02 válasza:
86%
Én is igy voltam három hónappal ezelott ügye én lany vagyok es én fiúnak mondtam el.De megbántam hogy elmondtam neki mert szerettem volna vele kapcsolatot de azt mondta hogy nem tetszek neki meg semi ames azota is csak bámulom pedig tudom hogy reménytelen. En ezzel nem akarlak lehangolni de ha elmondod neki készülj fel a roszra is. De ha sikerult akkor gratulalok:)
2015. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
55%
az a helyesírás kovácsiza xDD
2015. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 campes válasza:
62%
Az attól függ, hogy te fiú vagy, vagy lány.Mert ugye a mai világban......... sose lehet tudni.
2015. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Írj neki egy cetlit, levelet stb. mikor mennétek haza a suliból akkor add oda neki vagy tedd a táskájába olyan helyre ahol biztos észreveszi, pl tolltartó. Én is gyerekként így próbálkoztam mert kellemetlennek éreztem elmondani mit is szeretnék. Ha elutasít az se baj, egyszer meg kell történjen, de legalább tudod a választ és nem sóvárogsz fölöslegesen. Sok kosarat kaptam én is de sok igent is. Ez a természet rendje. Mára 4 gyerekes házas ember vagyok. Haladj a kis utadon és ne izgulj :)
2015. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Mennyire ismered ezt a lányt? Barati szinten vagytok? Szoktatok beszelgetni? Ha minimum barati szinten vagytok és beszelgettek is napi szinten akkor ajanlom hogy amikor elkezdodik a suli vegyel neki egy mozijegyet valamilyen vicces vagy romantikus filmre rakd a jegyet egy biritekba a boritekot a csajszi padjaba es ird bele a boritekba hogy a masik fele nálad van 😃 (es mond neki/ird a boritekra hogy késett a jézuska és csak most tudtátok megkapni(MINTHA KARIAJÁNDÉK LENNE)) csak egy ötlet én nagyon örulnek neki es elfogadnam!!! 13/L
2015. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Catlin válasza:

Nekem egyre idiótább kapcsolataim vannak de a jelenlegi legalább aranyos 😂😂😂.

Ha nem akarsz nagy felhajtást akkor egy cetlin is közölheted (a mai fiúk nagyja ezt csinálja...) vagy udvarolhatsz egy ideig és utána a megfelelő pillanatban csak ki kell mondani 😏😘

2016. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!