Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még esélyem hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem hogy legyen barátnőm Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Újabb ünnep telik úgy, hogy nincsen párkapcsolatom. Nagyon magányosnak érzem magam. Hiába van családom nem tudok kikapcsolódni velük sem. Az egész évem ismételten egy kész kudarc. Megint nem tudok barátnőt felmutatni.
2015. dec. 13. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy? Fiú nem lenne jó? :$
2015. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok

Lány vagyok nyugi:D

2015. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Esélyed természetesen lehet, csak jó helyen kell lenned jó időben. De igaza van a többieknek, ne csak az ünnepek miatt akarj.:)

Én csak remélni tudom, hogy kibékülök addig a barátommal.:( Szóval ha nem lesz, megnyugtatásképp mondom, egy kapcsolat sem mindig olyan rózsaszín, mint amilyennek tűnik..

2015. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Újévkor meg mehet amerre lát?
2015. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!